„Fake Famous” – czyli jak zostać influencerem w nowym dokumencie HBO


26 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Dokument Fake Famous to eksperyment społeczny, który pokaże, jak nieznane nikomu osoby stają się podziwianymi przez miliony celebrytami. Sprawdźcie szczegóły.

Reklama

Fake Famous, czyli jak zostać influencerem?

Influencerów, którzy w mediach społecznościowych dzielą się swoim codziennym życiem, śledzą miliony obserwatorów. W sieci zaistnieć mogą osoby wcześniej nikomu nieznane. To właśnie pokaże nowy film dokumentalny produkcji HBO, Fake Famous, stworzony przez Nicka Biltona.

Jest to eksperyment społeczny, w którym wzięła udział trójka mieszkańców Los Angeles. Ze zwykłych ludzi, staną się oni influencerami.

Film stanowi próbę stworzenia z nich sławnych, wpływowych osób. Kupując fałszywych obserwujących i armię botów do generowania ruchu na ich profilach, nowi influencerzy odkrywają blaski i cienie swojej popularności

zapowiada HBO Max
Fake Famous

Aby ujawnić, co naprawdę dzieje się za kulisami sławy influencerów, Fake Famous zilustruje naszą obsesję na punkcie liczby polubień i obserwujących, oraz tego, że większość naszego internetowego świata jest znacznie bardziej sfabrykowana, niż nam się wydaje.

Do wschodzących influencerów zwracają się firmy oferujące im darmowe towary. Ci, którzy odnieśli największy sukces, otrzymają fortunę na reklamowanie się na swoich platformach. Nawet jeśli ich założenie jest oparte na przekłamanych scenariuszach i błędnych wyobrażeniach dotyczących idealnego życia, zachęty finansowe dla każdego elementu układanki są całkiem realne

Zobaczcie zwiastun:

Fake Famous – official trailer

Premiera dokumentu Fake Famous zaplanowana jest na 2 lutego na HBO Max. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie dostępny w Polsce na HBO GO.

Dokument Fake Famous to eksperyment społeczny, który pokaże, jak nieznane nikomu osoby stają się podziwianymi przez miliony celebrytami. Sprawdźcie szczegóły. Fake Famous, czyli jak zostać influencerem? Influencerów, którzy w mediach społecznościowych dzielą się swoim codziennym życiem, śledzą miliony obserwatorów. W sieci zaistnieć mogą osoby wcześniej nikomu nieznane. To właśnie pokaże nowy film dokumentalny produkcji HBO, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.