Plotkara” – ta nowa i ta stara lądują na HBO GO. Jest data premiery


16 września 2021

Podziel się newsem:

Plotkara wkrótce zadebiutuje na HBO GO. Na platformie streamingowej pojawi się zarówno reboot, jak i wszystkie sezony oryginalnej serii. Już jesienią wszyscy fani blichtru i skandali będą mogli oddać się binge watchingowi serialu.

Intrygi na Upper East Side

Serial był emitowany w latach 2007-2012 i stanowczo należał do tych komfortowych, idealnych do oglądania raz po raz, kiedy uderzał brak nastroju na coś ambitniejszego. Jedni w takich wypadkach wybierają Przyjaciół, inni Plotkarę. Dla mnie osobiście ta produkcja stanowi reminiscencję czasów szkolnych, więc z pewnością pokuszę się o przegląd zapowiadanego rebootu.

Przeczytaj: Plotkara” z oryginalną obsadą. Znani bohaterowie powrócą w reboocie serialu

Skoro to ekranowe guilty pleasure, nie mam wywindowanych oczekiwań – może prócz tego, by nie próbował na siłę gonić i dorównywać oryginalnej wersji. Te produkcje powinny być paralelne, więc liczę, że będzie z tego coś więcej, niż powtórka z rozrywki tylko że z nową obsadą.

Plotkara HBO GO premiera

Nowe twarze, nowi bohaterowie, nowe historie

Akcja rebootu Plotkary będzie dziać się dziesięć lat po wydarzeniach z oryginalnego serialu. Po niemal dekadzie przerwy od finały oryginalnego serialu, fani powrócą więc na Upper East Side, by śledzić perypetie śmietanki towarzyskiej z Nowego Jorku.

Przeczytaj: Bridgertonowie” zamiast „Plotkary”, czyli intrygi, skandale i blichtr w XIX-wiecznym Londynie

W obsadzie pojawią się między innymi: Jordan Alexander, Whitney Peak, Emily Alyn Lind, Thomas Doherty, Tavi Gevinson, Adam Chanler-Berat, Zion Moreno, Eli Brown, Johnathan Fernandez i Jason Gotay. Plotkarze głosu użyczy ponownie Kristen Bell, która raz jeszcze przyjmie na siebie ciężar prowadzenia narracji całego serialu.

Plotkara – zwiastun – HBO

Premiera serialu została zaplanowana na 26 października. Tego dnia na HBO GO pojawią się zarówno wszystkie odcinki nowego sezonu, jak i cała oryginalna seria.

Plotkara wkrótce zadebiutuje na HBO GO. Na platformie streamingowej pojawi się zarówno reboot, jak i wszystkie sezony oryginalnej serii. Już jesienią wszyscy fani blichtru i skandali będą mogli oddać się binge watchingowi serialu. Intrygi na Upper East Side Serial był emitowany w latach 2007-2012 i stanowczo należał do tych komfortowych, idealnych do oglądania raz po […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →