fot. HBO GO

“Sukcesja” zmierza ku końcowi? Czy 4. sezon serialu okaże się ostatnim?


17 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sukcesja zbliża się w kierunku wydania 4. już sezonu produkcji. Czy będzie to jednak jego ostatnia odsłona?

Sukcesja zmierzająca ku końcowi

Serial Sukcesja zyskał ogromną popularność i okazał się jednym z największych hitów telewizji HBO. Jednak, jak dowiadujemy się z różnych źródeł, nie będzie to produkcja kontynuowana w nieskończoność. Taki scenariusz obierają najważniejsze głowy produkcji, czyli twórcy serialu, którzy mówią, że pięć sezonów będzie wystarczającą liczbą do przekazania całości materiału (Jesse Armstrong – twórca), a także, że być może produkcja zostanie zakończona nawet w czterech jego odsłonach, ponieważ na horyzoncie pojawia się już najlepszy finał serii (Georgia Pritchett – scenarzystka i producentka).

Zobacz zwiastun serialu HBO – Sukcesja

Sukcesja – czy czwarty sezon będzie ostatnim?

Casey Bloys, który jest dyrektorem programowym stacji HBO, na łamach wywiadu w TCA Press Tour przyznał, że kontynuacja serialu nie będzie jego decyzją, a będzie ona zależała tylko od Jessego Armstronga.

To będzie, rzecz jasna, decyzja Jessego. On jest teraz ze scenarzystami, rozmawiają o 4. sezonie. Wyobrażam sobie, że w pewnym momencie poinformują nas, na czym stanęło – czy to będzie ostatni sezon, czy może będzie ich więcej. My pozostawiamy jednak decyzje showrunnerom/twórcom. Tak więc zobaczymy. Nic nie wskazuje jednak na to, że to na pewno będzie finałowy sezon.

– mówi Bloys.

Jesse Armstrong, od którego zależy decyzja przyznał w rozmowie z The New Statesman, że serial nie miał i nie będzie trwać w nieskończoność.

To będzie bardzo konkretny moment, kiedy ta historia się skończy – i nie może ona trwać za długo. Myślę, że w tym wcieleniu serialu koniec będzie dla mnie… za chwilę

– przyznaje Jesse Armstrong.

Przeczytaj także: Jakie produkcje były najpopularniejsze na HBO GO w 2021 roku?

Najwięcej informacji dostarczył nam jednak Brian Cox, który w serialu gra Logana Roya. W rozmowie z GQ powiedział, że serial Sukcesja doczeka się prawdopodobnie pięciu odsłon.

Sukcesja
Brian Cox w serialu Sukcesja / fot. HBO

Powiedziałbym, że być może jeszcze dwie serie i wydaje mi się, że na tym koniec. Ale to zależy od tego, co czują scenarzyści. Wydaje mi się, że mamy nasz plan końcowy. Nie powiedzieli nam, jakie jest zakończenie, ale wiemy, że jest jakiś plan. Więc oni po prostu zmierzają w kierunku tego punktu końcowego, niezależnie od tego, czy zajmie to jedną czy dwie serie.

przyznaje aktor.

Kiedy premiera 4. sezonu Sukcesji

Zdjęcia do 4. sezonu Sukcesji ruszą w czerwcu. Realną datą premiery kolejnej odsłony staje się więc rok 2023. Czy będzie to finałowa odsłona serialu? Tego dowiemy się na pewno wkrótce.

Sukcesja zbliża się w kierunku wydania 4. już sezonu produkcji. Czy będzie to jednak jego ostatnia odsłona? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Sukcesja zmierzająca ku końcowi Serial […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →