kadr z serialu „Moon Knight”

„Moon Knight” z drugim sezonem? Oscar Isaac daje odpowiedź


04 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Serial Marvel Studios Moon Knight pierwotnie planowany był jako produkcja limitowana. Pojawiły się jednak nowe informacje dotyczące kontynuacji, a podzielił się nimi wcielający się w głównego bohatera Oscar Isaac.

Moon Knight otrzyma drugi sezon?

Na serial Moon Knight składało się ledwie sześć odcinków. Produkcja jest piątym już serialem Marvel Studios, który został przygotowany na zlecenie Disneya. Pierwotnie planowana była jako limitowana produkcja, jednak pojawiły się nowe informacje dotyczące potencjalnego drugiego sezonu przygód Marka Spectora, Stevena Granta i (być może) wprowadzonego w finale Jake’a Lockleya. Na TikToku pojawiło się nagranie z Kairu, na którym widać jednego z reżyserów i producentów, Mohameda Diaba, któremu towarzyszy wcielający się w głównego bohatera Oscar Isaac. Autorka nagrania pyta obu twórców czy sezon 2 istnieje. Reżyser nie zdradził żadnej informacji, jednak jego reakcja może świadczyć o pozytywnej odpowiedzi na pytanie. Oscar Isaac odpowiedział z kolei pytaniem: „Jaki byłby inny powód naszej wizyty w Kairze?”.

@hayaattiaaa Since y’all have been asking #oscarisaac #mohameddiab #moonknight ♬ original sound – haya

Jakby tego było mało, Mohamed Diab podzielił się nagraniem na swoim Twitterze.

Panowie droczą się z fanami czy faktycznie jest coś na rzeczy? Oscar Isaac poprzednio zaspoilerował serial Moon Knight, jednakże zrobił to w bardzo subtelny sposób, gdy przed premierą serialu podczas wizyty u Jimmy’ego Kimmela zaśpiewał piosenkę o hipopotamie.

Sprawdź także: Bycie na bieżąco graniczy z cudem? W tym roku padła rekordowa ilość serialowych premier

Moon Knight – jeden z lepszych seriali Marvela

Moon Knight opowiada historię Stevena Granta – fajtłapowatego pracownika sklepu z pamiątkami w londyńskim muzeum. Mężczyzna cierpi na bezsenność i z czasem odkrywa, że w jego ciele żyje ktoś jeszcze. Steven wraz ze swoim towarzyszem muszą nauczyć się współpracować, gdy na horyzoncie pojawia się potężny wróg. Recenzję serialu możecie przeczytać po kliknięciu tutaj.

„Moon Knight” wytycza Marvelowi nowe ścieżki [recenzja]
fot. Marvel Studios

Serial Marvel Studios Moon Knight pierwotnie planowany był jako produkcja limitowana. Pojawiły się jednak nowe informacje dotyczące kontynuacji, a podzielił się nimi wcielający się w głównego bohatera Oscar Isaac. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →