fot. Marvel Studios

Co już wiadomo o “Czarnej Panterze 2”? Wypłynęły designy dwóch bohaterek


03 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Marvel Cinematic Universe bez przerwy się powiększa. Jesienią do MCU dołączy Czarna Pantera 2. Poza oficjalnymi kanałami promocji pojawił się plakat pokazujący dwie bohaterki w nowym wydaniu.

Marvel Studios z przeciekiem. Czarna Pantera 2 z pierwszym materiałem

Jak donosi redakcja IGN, Marvel Studios padł ofiarą wycieku przed pierwszymi działaniami promocyjnymi związanymi z drugą częścią filmu Czarna Pantera. W sieci pojawiła się grafika, na której widzimy Shuri i Okoye, przedstawiające nowe odsłony bohaterek. Podtytuł w wersji angielskiej brzmi Wakanda Forever, jednak w polskiej wersji językowej film zadebiutuje jako Wakanda w moim sercu.

Zobacz: Mjolnir w twoim domu. Microsoft łączy siły z Marvelem, oferując specjalną wersję Xboxa

Prace nad Czarną Panterą 2 opóźniły się w 2020 roku, kiedy zmarł odtwórca roli T’Challi – Chadwick Boseman. Aktor przegrał walkę z nowotworem okrężnicy. Według obecnych planów Marvela film zadebiutuje w listopadzie tego roku. W Wakanda Forever zobaczymy m.in. Letitię Wright, Angelę Nassett oraz Winstona Duke’a. Jak twierdzi IGN, film wprowadzi do Marvel Cinematic Universe nową postać, tj. Riri Williams, heroskę kryjącą się pod pseudonimem Ironheart.

Co przed Czarną Panterą?

Aktualnie trwa czwarta faza Kinowego Uniwersum Marvela. Składają się na nią zarówno produkcje kinowe, jak i seriale. Jak na razie otrzymaliśmy m.in. Doktora Strange’a w multiwersum obłędu, Spider-Mana: No Way Home, Hawkeye’a, Lokiego oraz WandaVision. Już w przyszły piątek, 8 lipca, w kinach ukaże się kolejna produkcja Marvel StudiosThor: Love and Thunder. Za reżyserię dzieła odpowiada Taika Waititi. W postać Thora po raz kolejny wcieli się Chris Hemsworth, a do świata Domu Pomysłów powróci Natalie Portman.

W filmie Marvel Studios Thor: miłość i grom Bóg Piorunów (Chris Hemsworth) wyrusza na wyjątkową misję, by odnaleźć wewnętrzny spokój. Przyjemną emeryturę Thora przerywa jednak spotkanie z Gorrem Rzeźnikiem Bogów (Christian Bale) – galaktycznym zabójcą, który pragnie zagłady wszystkich wiecznych istot. Aby stawić czoła zagrożeniu, Thor wzywa na pomoc Walkirię (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) i swoją byłą dziewczynę Jane Foster (Natalie Portman), która z niewiadomych przyczyn potrafi władać jego magicznym młotem Mjolnirem. By odkryć tajemnicę Rzeźnika Bogów i powstrzymać go nim będzie za późno, bohaterowie muszą się zmierzyć z kosmicznymi przeciwnościami

– czytamy w opisie filmu.

Thor: miłość i grom – zwiastun #2

Marvel Cinematic Universe bez przerwy się powiększa. Jesienią do MCU dołączy Czarna Pantera 2. Poza oficjalnymi kanałami promocji pojawił się plakat pokazujący dwie bohaterki w nowym wydaniu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →