kadr z filmu „Doktor Strange w multiwersum obłędu”

Usunięta scena z filmu „Doktor Strange w multiwersum obłędu” rzuca nowe światło na jedną z postaci. Szykuje się kolejny, wielki przeciwnik


23 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Doktor Strange w multiwersum obłędu trafił na Disney+. Z okazji premiery na streamingach, w internecie pojawiła się usunięta scena, która całkowicie zmienia wydźwięk i rzuca nowe światło na jedną z postaci.

Doktor Strange nie powiedział ostatniego słowa

Doktor Strange w multiwersum obłędu nadal jest szeroko komentowany, a pojawienie się filmu na Disney+ z pewnością to zainteresowanie podsyci. Z okazji premiery produkcji w serwisie streamingowym, w internecie wylądowała usunięta scena, która rzuca nowe światło na jedną z dalszoplanowych postaci. Pamiętacie, gdy Strange rzucił zaklęcie na sprzedawcę pizzy, odwiedzając jeden z równoległych wszechświatów? Postać grana przez Bruce’a Campbella nie mogła przestać sama uderzać się pięścią. W scenie po napisach dowiedzieliśmy się, że zaklęcie straciło swoją moc i mężczyzna jest już wolny. Okazuje się jednak, że Sam Raimi nakręcił alternatywną wersję tej sceny. Pizza Poppa, bo tak nazywa się owa postać, poprzysięga zemstę na Doktorze Strange’u. Szykuje się nowy międzywymiarowy przeciwnik?

Doktor Strange w multiwersum obłędu – usunięta scena

Powyższe informacje o nowym przeciwniku należy rzecz jasna traktować z przymrużeniem oka.

Sprawdź także: Sceny po napisach, czyli negatywny wpływ Marvela na widzów [opinia]

Co dalej w MCU?

Doktor Strange zabrał nas w podróż po multiwersum, a następnym krokiem w drodze Kinowego Uniwersum Marvela za sprawą filmu Thor: miłość i grom będzie podróż w kosmos. Bóg Piorunów pragnie zaznać spokoju i przejść na superbohaterską emeryturę. Plany krzyżuje mu jednak Gorr Rzeźnik Bogów, który za cel postawił sobie wytępienie wszystkich bóstw. Thor Odinson wraz z Walkirią, Korgiem i Jane Foster, która teraz jako Lady Thor dzierży młot Mjolnir, wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż. W rolę główną wciela się oczywiście Chris Hemsworth. Gorra zagra Christian Bale. Do swoich ról powrócą Tessa Thompson, Natalie Portman i Taika Waiti, który jest również reżyserem filmu. Premiera ósmego lipca.

Doktor Strange w multiwersum obłędu trafił na Disney+. Z okazji premiery na streamingach, w internecie pojawiła się usunięta scena, która całkowicie zmienia wydźwięk i rzuca nowe światło na jedną z postaci. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →