fot. Marvel Studios

Elizabeth Olsen nie oglądała „Doktora Strange’a w multiwersum obłędu”. Powód? Dość prozaiczny


01 lipca 2022

Podziel się newsem:

Mimo że minęły prawie dwa miesiące od premiery filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu, Elizabeth Olsen dalej nie obejrzała produkcji, w której gra jedną z głównych ról. Aktorka zdradziła, czemu zaniechała seansu.

Elizabeth Olsen nie obejrzała Doktora Strange’a w multiwersum obłędu

6 maja w kinach na całym świecie ukazała się najnowsza superprodukcja z Marvel Cinematic Universe, czyli Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Oprócz Benedicta Cumberbatcha bardzo istotną rolę zagrała również Elizabeth Olsen, która wcieliła się w Scarlet Witch. Jak podaje serwis collider.com, podczas ostatniego wywiadu u Jimmy’ego Fallona, aktorka zdradziła, że nie obejrzała jeszcze marvelowskiego dzieła. Zaznacza jednak, że nie jest to jej stała praktyka.

Zobacz: Usunięta scena z filmu Doktor Strange w multiwersum oblędu rzuca nowe światło na jedną z postaci. Szykuje się kolejny wielki przeciwnik

Nie jestem z tych aktorów i aktorek, którzy nie oglądają filmów, w których występują. Należę do tych osób, które lubią wyciągać lekcje ze swoich działań i szukać możliwości, by być coraz lepszą. W trakcie premiery byłam przeziębiona, więc nie chciałam siedzieć na sali. Poprosiłam więc, by wysłali mi kopię filmu, bym mogła go obejrzeć. Na ekranie ciągle było moje imię i informacja, jak długo już trwa seans. Nie lubię oglądać filmów w ten sposób. To było po prostu rozpraszające

– powiedziała Olsen.
elizabeth olsen scarlet witch doktor strange w multiwersum oblędu
Elizabeth Olsen jako Scarlet Witch w filmie Doktor Strange w multiwersum obłędu, fot. Marvel Studios 2022

Po prawie dwóch miesiącach ostatni Doktor Strange spadł na drugie miejsce w rankingu najbardziej dochodowych filmów 2022 roku. Box office filmu Sama Raimiego opiewa na niecałe dziewięćset pięćdziesiąt milionów dolarów. Tymczasem Top Gun: Maverick w ten poniedziałek zanotował przychód przekraczający miliard. Film z Tomem Cruisem w roli głównej to czterdzieste dziewiąte dzieło w historii kina, które przekroczyło ten próg finansowy.

Mimo że minęły prawie dwa miesiące od premiery filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu, Elizabeth Olsen dalej nie obejrzała produkcji, w której gra jedną z głównych ról. Aktorka zdradziła, czemu zaniechała seansu. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →