fot. kadr ze zwiastuna filmu „Strażnicy Galaktyki 3”

„Strażnicy Galaktyki” ruszają ratować wszechświat po raz ostatni. Jest pierwszy zwiastun nowego filmu Jamesa Gunna


02 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Podczas trwającego w Brazylii Comic-Con Experience 2022 Marvel Studios zaprezentowało pierwszy zwiastun filmu Strażnicy Galaktyki 3. Będzie to ostatnia produkcja o tej grupie superbohaterów.

Strażnicy Galaktyki ruszają na ostatnią misję

Strażnicy Galaktyki, już po raz trzeci i prawdopodobnie ostatni w tym składzie, wyruszą ratować wszechświat. Peter Quill nadal nie może podnieść się po wydarzeniach z filmów Avengers: Wojna bez granic oraz Avengers: Koniec gry, kiedy stracił Gamorę. Star-Lord po raz kolejny musi stanąć na czele galaktycznych wyrzutków, aby uratować wszechświat, chroniąc jednocześnie jednego z nich. Misja ta będzie inna od wszystkich, gdyż jej niepowodzenie może skutkować końcem Strażników. W filmie swoje role powtórzą Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Bradley Cooper, Pom Klementieff, Sean Gunn, Sylvester Stallone, Elizabeth Debicki oraz Vin Diesel. Do obsady dołączył również Will Poulter, który zagra Adama Warlocka – istotę stworzoną przez Niezależnych, aby zniszczyć Strażników.

W filmie pojawi się także Chukwudi Iwuji, który wystąpi jako naukowiec specjalizujący się w zakresie ewolucji, High Evolutionary. Nie zabraknie także nowego członka Strażników Galaktyki, który dołączył do bandy w świątecznym specjalu. Mowa tu o Cosmo – kosmicznym psie, który został wysłany w kosmos przez radzieckich naukowców, w efekcie czego zyskał psioniczne moce. Zwierzę po raz kolejny przemówi głosem Marii Bakalovej.

„Strażnicy Galaktyki” ruszają ratować wszechświat po raz ostatni. Jest pierwszy zwiastun nowego filmu Jamesa Gunna
plakat filmu Strażnicy Galaktyki 3

Nadchodząca produkcja będzie ostatnim filmem Jamesa Gunna opowiadającym o grupie w tym składzie. Reżyser stał za kamerą dwóch poprzednich odsłon, które ukazywały się kolejno w 2014 i 2017 roku. Niewykluczone, że w przyszłości zobaczymy jeszcze innych Strażników w solowej produkcji. Nowy obraz Marvel Studios wejdzie do kin 5 maja 2023 roku.

Strażnicy Galaktyki 3 – zwiastun

Sprawdź także: Kang Zdobywca w pierwszym zwiastunie filmu Ant-Man i Osa: Kwantomania

Podczas trwającego w Brazylii Comic-Con Experience 2022 Marvel Studios zaprezentowało pierwszy zwiastun filmu Strażnicy Galaktyki 3. Będzie to ostatnia produkcja o tej grupie superbohaterów. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →