fot. Marvel

“Strażnicy Galaktyki 3” będą zdecydowanie dłuższym filmem od swoich poprzedników


01 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Strażnicy Galaktyki 3 zakończą nam losy filmowej trylogii. Produkcja już teraz zapowiadana jest jako dzieło większe i dłuższe od poprzedników.

Domykamy losy trylogii

Podczas tegorocznego San Diego Comic-Con nie zabrakło paneli dyskusyjnych dotyczących nadchodzących produkcji Marvela. To właśnie podczas nich fanom zebranym na panelu pokazano najnowszy klip finalnej części trylogii. Krótki trailer ukazał postać Gamory, która po wydarzeniach w ostatniej części Avengersów dołączyła do drużyny Ravengers. Oprócz tego w zwiastunie zaprezentowano również postać High Evolutionary, w którego wcieli się Chukwudi Iwuji, oraz psa Cosmo, któremu głosu użyczy Maria Bakalova.

Przeczytaj także: Strażnicy Galaktyki Vol. 3 pobili rekord świata ponad rok przed premierą

strażnicy galaktyki biją rekord
fot. materiały prasowe

Sam temat nadchodzącej produkcji stale podgrzewają też osoby przy nim pracujące. Reżyser – James Gunn – podczas rozmowy z The Hollywood Reporter podzielił się swoimi przemyśleniami na temat filmu.

Ten film będzie o wiele większy od poprzednich dwóch. Będzie też o wiele bardziej emocjonalny. A do tego o wiele dłuższy niż poprzednie części. Będzie po prostu większy pod każdym względem

– mówi reżyser.

Jak więc widzimy, czeka nas nie lada widowisko, które objawi się w każdym możliwym filmowym aspekcie. W filmie Strażnicy Galaktyki 3 zagra znana nam już ekipa: Chris Pratt, Sylvester Stallone, Daniela Melchior, Maria Bakalova, oraz Will Poulter jako Adam Warlock. Film swoją premierę będzie miał 5 maja 2023 roku i będzie należał do piątej fazy Marvela.

Jak potwierdził sam Kevin Feige, faza czwarta MCU zakończy się filmem Black Panther: Wakanda Forever, a faza piąta oficjalnie rozpocznie się od produkcji Ant-Man and the Wasp: Quantumania.

Strażnicy Galaktyki 3 zakończą nam losy filmowej trylogii. Produkcja już teraz zapowiadana jest jako dzieło większe i dłuższe od poprzedników. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Domykamy losy trylogii Podczas […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →