fot. U Lifestyle

„Chip i Dale” powracają! Film zawita na platformie Disney+


16 lutego 2022

Podziel się newsem:

Chip i Dale podbili serca widzów jako rozwiązujące zagadki wiewiórki. Ich odświeżona filmowa produkcja trafi na ekrany już w maju tego roku!

Wiewiórki powracają na ekrany

Seria Chip i Dale: Brygada RR pojawiła się na ekranach ponad 30 lat temu. Pierwszy odcinek przygód słynnych detektywów zadebiutował w marcu 1989 roku i z automatu stał się on jedną z najpopularniejszych produkcji dla najmłodszych (ale nie tylko!). Chip i Dale, czyli główni bohaterowie serii, to dwie wiewiórki, które razem założyły Brygadę Ryzykownego Ratunku (w skrócie Brygada RR), której celem było rozwiązywanie tajemniczych zagadek.

Nowy film trafi 20 maja 2022 roku na platformę Disney+. Fabuła będzie rozgrywała się we współczesnym Los Angeles, gdzie w symbiozie żyją ze sobą postacie znane z kreskówek, a także ludzie. Chip i Dale wiodą w nim spokojnie życie, Chip pracuje jako sprzedawca ubezpieczeń, a Dale poddał się operacji CGI. Kiedy były partner z obsady w tajemniczy sposób znika, Chip i Dale muszą naprawić zerwaną przyjaźń i ponownie wcielić się w detektywów Rescue Rangers, aby uratować życie przyjacielowi.

Chip i Dale
Chip i Dale/ fot. pananimacja

Trailer filmu Chip i Dale w wersji filmowej

Kiedy Disney+ zadebiutuje w Polsce?

Z przyjemnością potwierdzamy, że Disney+ zadebiutuje w Polsce latem 2022 roku. Doceniamy cierpliwość fanów oczekujących wejścia Disney+ i dokładamy wszelkich starań aby wprowadzić do krajów Europy Środkowej i Wschodniej najwyższej jakości serwis

powiedziała przedstawicielka Disneya, Marta Szafrańska w 2020 roku.

Wprowadzenie platformy Disney+ w jednocześnie 42 krajach okazało się naprawdę dużym zaskoczeniem, patrząc na to, że serwis do tej pory pojawił się tylko w 18 państwach. Będzie on oferował nam wiele popularnych produkcji Disneya, Marvela, Pixara, a także Gwiezdnych Wojen.

Na ten moment (jeśli wierzyć zagranicznym źródłom) cena za Disney+ będzie wynosić 39,99 zł za miesiąc. Wprowadzona zostanie także roczna forma płatności, która będzie wynosiła 399,99 , czyli o prawie osiemdziesiąt złotych mniej w przypadku płatności miesięcznych.

Chip i Dale podbili serca widzów jako rozwiązujące zagadki wiewiórki. Ich odświeżona filmowa produkcja trafi na ekrany już w maju tego roku! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →