fot. materiały prasowe

“Daredevil” powraca do MCU. Znamy datę premiery i liczbę odcinków


25 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Podczas panelu na Comic-Conie w San Diego Kevin Feige oficjalnie ogłosił, że Daredevil dostanie własną produkcję w Marvel Cinematic Universe. W głównej roli ponownie zobaczymy Charliego Coxa.

Matt Murdock wraca do Marvela

Po ostatnim cameo w Spider-Manie: Bez drogi do domu Charlie Cox ponownie wcieli się w Matta Murdocka. Serial Daredevil: Born Again zadebiutuje na Disney+ wiosną 2024 roku. Już teraz wiadomo, że sezon będzie składać się z osiemnastu epizodów, a oprócz Coxa na ekranie zobaczymy także Vincenta D’Onofrio, który zaskarbił sobie sympatię fanów rolą Wilsona Fiska. Serial będzie należeć do piątej fazy Marvel Cinematic Universe.

Zobacz: Showrunner Daredevila zdradził, jak czuje się z tym, że nie będzie pracować nad kolejnym sezonem

To jednak nie jedyna produkcja, w której weźmie udział Matt Murdock. Podczas San Diego Comic-Con 2022 zaprezentowano także oficjalny trailer She-Hulk: Attorney at Law, gdzie Daredevil także się pojawi. Premierę wspomnianego serialu zaplanowano na 17 sierpnia.

She-Hulk: Attorney at Law – oficjalny zwiastun

Pierwszy serial z Daredevilem cieszył się dużą popularnością

Charlie Cox po raz pierwszy wcielił się w rolę superbohatera z Hell’s Kitchen w 2015 w ramach serialu od Netflixa. Daredevil doczekał się trzech sezonów, z czego ostatni z nich ukazał się na platformie w październiku 2018 roku. Murdock wystąpił również w The Defenders, gdzie walczył u boku Iron Fista, Luke’a Cage’a i Jessiki Jones. Wszystkie z marvelowskich produkcji zostały odebrane Netflixowi, a niedawno wróciły na Disney+.

Marvel: The Defenders – oficjalny zwiastun

Podczas panelu na Comic-Conie w San Diego Kevin Feige oficjalnie ogłosił, że Daredevil dostanie własną produkcję w Marvel Cinematic Universe. W głównej roli ponownie zobaczymy Charliego Coxa. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →