fot. Marvel Studios

Showrunner „Daredevila” zdradził, jak czuje się z tym, że nie będzie pracować nad kolejnym sezonem

Podziel się newsem:

Niedawno potwierdzono, że Daredevil powróci z czwartym sezonem. Swoimi odczuciami odnośnie do powstawania serialu podzielił się były showrunner serii, Steven S. DeKnight.

Daredevil powróci, ale bez dotychczasowego showrunnera. Co sądzi o tym sam zainteresowany?

Jak donosi serwis serialowa.pl, na niedawne wieści o powstaniu czwartego sezonu serii Daredevil zareagował również showrunner pierwszej części serialu, Steven S. DeKnight. Mężczyzna został zapytany na Twitterze, jak się czuje, nie będąc częścią ekipy produkcyjnej. DeKnight nie krył, że jego odczucia nie są w pełni pozytywne.

Zobacz: Daredevil powróci! Serial powstaje dla platformy Disney+

To słodko-gorzkie uczucie. Mimo wszystko chcę świetny serial o Daredevilu, który będę mógł obejrzeć z resztą fanów!

– napisał.

Posadą Stevena S. DeKnighta podzielili się Matt Corman oraz Chris Od. Nie wiadomo na razie, czy do roli Matta Murdocka powróci Charlie Cox, jednak jego ostatnie cameo w Spider-Man: Bez drogi do domu może dla wielu być obiecującym prognostykiem. Podobne nadzieje fani wyrażają w kierunku Vincenta D’Onofrio, który w serialu wcielał się w Kingpina. Po zakończeniu netflixowskiej serii aktor jako Wilson Fisk pojawił się w Hawkeye’u.

Minęły niemal cztery lata od premiery trzeciego sezonu

Daredevil od Netflixa, który do dziś uważany jest za jedną z najlepszych produkcji streamingowego giganta, dobiegł końca 19 października 2018 roku. Trzeci sezon składał się z trzynastu epizodów, po czym ogłoszono, że będzie to ostatnia część Diabła z Hell’s Kitchen realizowana przez Netflixa. Na powrót niewidomego prawnika musieliśmy czekać aż do premiery No way home. Z obecnych informacji wynika jedynie, że postać Matta Murdocka ma coraz częściej pojawiać się w Marvel Cinematic Universe.

Daredevil – oficjalny zwiastun trzeciego sezonu

Niedawno potwierdzono, że Daredevil powróci z czwartym sezonem. Swoimi odczuciami odnośnie do powstawania serialu podzielił się były showrunner serii, Steven S. DeKnight. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →