kadr ze zwiastuna „The Guardians of the Galaxy Holiday Special”

Nawet Strażnicy Galaktyki obchodzą święta. Jest pierwszy zwiastun „The Guardians of the Galaxy Holiday Special”


26 października 2022

Podziel się newsem:

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun The Guardians of the Galaxy Holiday Special – świątecznej produkcji, w której Strażnicy Galaktyki wezmą udział w kolejnej przygodzie.

The Guardians of the Galaxy Holiday Special – kosmiczne święta

Marvel Studios próbuje się rozwijać, celując w kolejne gałęzie oraz rodzaje produkcji filmowych oraz telewizyjnych. Świąteczne specjale nie są niczym nowym i aż dziwne, że Marvel wziął się za to dopiero teraz. W pamięci mamy przecież między innymi owiany złą sławą Star Wars Holiday Special. The Guardians of the Galaxy Holiday Special będzie drugim, po Wilkołaku nocą, specjalem spod szyldu Marvel Studios. Na Ziemi zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Star-Lord nadal jest przybity odejściem Gamory. Drax i Mantis wpadają na pomysł, aby udać się na rodzinną planetę swojego przyjaciela i zdobyć dla niego wyjątkowy prezent, który poprawi mu humor. Strażnicy Galaktyki ustalają, że odpowiednim darem dla Star-Lorda będzie aktor Kevin Bacon, którego fanem jest ich lider.

W The Guardians of the Galaxy Holiday Special wystapią Chris Pratt, Dave Bautista, Karen Gillan, Sean Gunn, Pom Klementieff, Bradley Cooper, Vin Diesel oraz Kevin Bacon. Czy raczej, jak przedstawia ich zwiastun, Peter Quill/Star-Lord, Drax, Nebula, Kraglin, Mantis, Rocket, Groot i Kevin Bacon. Produkcję wyreżyserował nie kto inny, jak James Gunn. Obraz trafi 25 listopada na Disney+.

The Guardians of the Galaxy Holiday Special – obejrzyj zwiastun:

Co czeka nas w najbliższej przyszłości?

Nadchodzący specjal będzie produkcją osadzoną pomiędzy Fazami Kinowego Uniwersum Marvela. Trwająca obecnie Faza Czwarta zakończy się 11 listopada wraz z premierą filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. Po śmierci króla T’Challi Wakanda po raz kolejny jest zagrożona przez najeźdźców. Królowa Ramonda, księżniczka Shuri oraz przywódcy plemion jednoczą się w walce z podwodnym królestwem Talokan, na którego czele stoi tajemniczy Namor.

Fazę Piątą rozpocznie obraz Ant-Man i Osa: Kwantomania, w którym Scott Lang wraz z córką Cassie, Hope van Dyne, Hankiem Pymem i Janet van Dynem trafiają do Wymiaru Kwantowego, gdzie spotykają tajemniczego Kanga Zdobywcę. Skutki tego spotkania poznamy już w nowym roku. Film trafi do kin 17 lutego 2023 roku.

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun The Guardians of the Galaxy Holiday Special – świątecznej produkcji, w której Strażnicy Galaktyki wezmą udział w kolejnej przygodzie. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze wydarzenia. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →