materiały promujące film „Strażnicy Galaktyki"

“Strażnicy Galaktyki” powrócą na święta. Pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu


30 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Ruszyły zdjęcia do świątecznego programu specjalnego, w którym wystąpią Strażnicy Galaktyki. Bohaterowie Marvel Cinematic Universe pojawią się na Disney+ w trakcie najbliższej zimy.

Boże Narodzenie ze Strażnikami Galaktyki

W sieci ukazały się pierwsze zdjęcia z planu zdjęciowego do The Guardians of the Galaxy Holiday Special. Świąteczny program specjalny ukaże się w tegoroczne Boże Narodzenie, a udział w nim wezmą bohaterowie znani z komiksów Marvela oraz z Marvel Cinematic Universe. Akcję osadzono pomiędzy drugą a trzecią częścią solowych filmów o Strażnikach. Według dostępnych fotografii można wywnioskować, że część przedstawionej fabuły będzie rozgrywać się na Ziemi. Wnioskując po widocznych ozdobach, niemal pewne jest, że akcja rozgrywać się będzie w Boże Narodzenie. Produkcja zadebiutuje na Disney+.

Zobacz: Marvel Cinematic Universe pożegnało Avengersów za sprawą Endgame? Tak twierdzi Kevin Feige

Twórcą świątecznego programu jest James Gunn. Według doniesień naekranie.pl Strażnicy Galaktyki w wersji świątecznej będą trwać od pół godziny do godziny, czyli tyle, ile przeciętny odcinek serialu. W produkcji pojawią się oczywiście Chris Pratt, Zoe Saldana oraz Dave Bautista.

Strażnicy Galaktyki od pięciu lat bez solowego filmu

Strażnicy Galaktyki zadebiutowali solowo w Marvel Cinematic Universe w lipcu 2014 roku. Film Jamesa Gunna spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Przy budżecie wynoszącym sto siedemdziesiąt milionów globalne boxoffice zamknęło się na kwocie wynoszącej ponad siedemset siedemdziesiąt trzy miliony dolarów.

Sequel ukazał się w kwietniu 2017, przebijając finansowo poprzednią część pod każdym względem. Budżet podniesiono o trzydzieści milionów dolarów, a widzowie z jeszcze większym zainteresowaniem wybrali się do kin. Film zarobił ponad osiemset sześćdziesiąt trzy miliony dolarów. Według dotychczasowych informacji Star-Lord wraz z przyjaciółmi powróci w Strażnicy Galaktyki vol. 3 dopiero w przyszłym roku.

Strażnicy Galaktyki vol. 2 – oficjalny zwiastun

Ruszyły zdjęcia do świątecznego programu specjalnego, w którym wystąpią Strażnicy Galaktyki. Bohaterowie Marvel Cinematic Universe pojawią się na Disney+ w trakcie najbliższej zimy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Boże […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →