Jest drugi zwiastun Strażników Galaktyki 2!

Obserwuj nas na instagramie:

Gadający szop pracz, mały ent, kosmiczny koks, zielona piękność i oszust znany jako Star-Lord – to postacie, które znów zobaczymy w Strażnikach Galaktyki. Zobaczcie drugi zwiastun filmu.

Po Strażnikach Galaktyki 2 możemy znów spodziewać się gigantycznej liczby gagów, dziwnych postaci i nieziemskich krajobrazów. Drugą część filmu zaserwuje ten sam bezbłędny zespół – reżyser i scenarzysta James Gunn oraz obsada z Chrisem Prattem, Zoe Saldaną, Bradleyem Cooperem i Vin Dieselem na czele.

Film należy do trzeciej fazy ekranizacji dzieł Marvela, razem ze znanymi nam już Doktorem Strangem, Kapitanem Ameryką: Wojna Domowa i nadchodzącymi Spiderman: Homecoming oraz Thor: Ragnarok. Według wypowiedzi CEO Disneya, nic się nie zmieni, jeśli chodzi o strategię ratingową filmów z superbohaterami, więc wszystkie nadchodzące produkcje będą dostępne od 13 roku życia.

Pierwsza ekranizacja komiksu z Chrisem Prattem w roli głównej zajęła 3. miejsce najlepiej sprzedających się filmów 2014 roku. Czy dwójce, której premiera odbędzie się 5 maja, uda się osiągnąć podobny wynik?

Chris Pratt ostatnio pokazał także swoje poczucie humoru podczas kręcenia innej produkcji science-fiction – Passenger. Na jego instagramie znajdziecie serię zdjęć z Jennifer Lawrence. No, przynajmniej jej częścią.

Strażnicy Galaktyki

Sprawdź także:
Hej, Hollywood, chcemy lecieć w kosmos!

Gadający szop pracz, mały ent, kosmiczny koks, zielona piękność i oszust znany jako Star-Lord – to postacie, które znów zobaczymy w Strażnikach Galaktyki. Zobaczcie drugi zwiastun filmu. Po Strażnikach Galaktyki 2 możemy znów spodziewać się gigantycznej liczby gagów, dziwnych postaci i nieziemskich krajobrazów. Drugą część filmu zaserwuje ten sam bezbłędny zespół – reżyser i scenarzysta […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →