kadr z serialu „Loki”

Z „Ricka i Morty’ego” do MCU. Wiadomo, kto napisze scenariusz do filmu „Avengers: The Kang Dynasty”


15 września 2022

Podziel się newsem:

Jak podaje serwis Deadline, Marvel Studios znalazło scenarzystę filmu Avengers: The Kang Dynasty. Jest nim autor skryptu do kilku odcinków Ricka i Morty’ego.

Avengers: The Kang Dynasty ma już scenarzystę

Kolejna faza Marvel Cinematic Universe zaczyna nabierać kształtów i jak widać, studio woli korzystać ze sprawdzonych już nazwisk. Wiadomo, że film Fantastyczna Czwórka wyreżyseruje Matt Shakman, który wcześniej pracował na tym stanowisku przy serialu WandaVision. Teraz z Domu Pomysłów nadciągają kolejne wiadomości. Według nich Avengers: The Kang Dynasty ma już scenarzystę. Został nim Jeff Loveness, który jest autorem scenariusza do kilku odcinków Ricka i Morty’ego. Loveness współpracował już z Marvelem, gdyż napisał skrypt do filmu Ant-Man and The Wasp: Quantumania, w którym pojawi się Kang. Za kamerą Avengers: The Kang Dynasty stanie Destin Daniel Cretton, reżyser filmu Shang Chi i legenda dziesięciu pierścieni. Obraz trafi do kin 2 maja 2025 roku.

Z „Ricka i Morty'ego” do Marvel Cinematic Universe. Wiadomo, kto napisze scenariusz do filmu „Avengers: The Kang Dynasty”
logo filmu Avengers: The Kang Dynasty

Do Avengers: The Kang Dynasty jeszcze długa droga

Wybór Lovenessa wydaje się jak najbardziej trafiony, biorąc pod uwagę fakt, że napisał scenariusz do trzeciego Ant-Mana. Niewątpliwie pozwoli to zachować ciągłość fabularną z nowymi Avengersami. W postać Kanga w Marvel Cinematic Universe wciela się Jonathan Majors. Po raz pierwszy w tej roli mogliśmy go zobaczyć w pierwszym sezonie serialu Loki, jednak w Ant-Manie ujrzymy inny wariant tej postaci. Scott Lang razem z Hope van Dyne i jej rodzicami – Hankiem Pymem oraz Janet van Dyne – wyruszają do Wymiaru Kwantowego, gdzie spotkają nowe, dziwne stworzenia, a podróż i to, czego doświadczą, popchnie ich poza granice możliwości. Wiadomo też już, że w filmie pojawi się M.O.D.O.K. – jeden z najbardziej charakterystycznych złoczyńców z kart komiksów Marvela. W obsadzie Ant-Mana znaleźli się Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Kathryn Newton, Randall Park, Bill Murray i Jonathan Majors. Obraz trafi do kin 17 lutego 2023 roku.

Sprawdź także: Prequel Króla Lwa, aktorska Królewna Śnieżka i inne. Disney i Pixar zapowiadają premiery podczas D23

Jak podaje serwis Deadline, Marvel Studios znalazło scenarzystę filmu Avengers: The Kang Dynasty. Jest nim autor skryptu do kilku odcinków Ricka i Morty’ego. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →