kadr z serialu „Loki”

Z „Ricka i Morty’ego” do MCU. Wiadomo, kto napisze scenariusz do filmu „Avengers: The Kang Dynasty”


15 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Jak podaje serwis Deadline, Marvel Studios znalazło scenarzystę filmu Avengers: The Kang Dynasty. Jest nim autor skryptu do kilku odcinków Ricka i Morty’ego.

Avengers: The Kang Dynasty ma już scenarzystę

Kolejna faza Marvel Cinematic Universe zaczyna nabierać kształtów i jak widać, studio woli korzystać ze sprawdzonych już nazwisk. Wiadomo, że film Fantastyczna Czwórka wyreżyseruje Matt Shakman, który wcześniej pracował na tym stanowisku przy serialu WandaVision. Teraz z Domu Pomysłów nadciągają kolejne wiadomości. Według nich Avengers: The Kang Dynasty ma już scenarzystę. Został nim Jeff Loveness, który jest autorem scenariusza do kilku odcinków Ricka i Morty’ego. Loveness współpracował już z Marvelem, gdyż napisał skrypt do filmu Ant-Man and The Wasp: Quantumania, w którym pojawi się Kang. Za kamerą Avengers: The Kang Dynasty stanie Destin Daniel Cretton, reżyser filmu Shang Chi i legenda dziesięciu pierścieni. Obraz trafi do kin 2 maja 2025 roku.

Z „Ricka i Morty'ego” do Marvel Cinematic Universe. Wiadomo, kto napisze scenariusz do filmu „Avengers: The Kang Dynasty”
logo filmu Avengers: The Kang Dynasty

Do Avengers: The Kang Dynasty jeszcze długa droga

Wybór Lovenessa wydaje się jak najbardziej trafiony, biorąc pod uwagę fakt, że napisał scenariusz do trzeciego Ant-Mana. Niewątpliwie pozwoli to zachować ciągłość fabularną z nowymi Avengersami. W postać Kanga w Marvel Cinematic Universe wciela się Jonathan Majors. Po raz pierwszy w tej roli mogliśmy go zobaczyć w pierwszym sezonie serialu Loki, jednak w Ant-Manie ujrzymy inny wariant tej postaci. Scott Lang razem z Hope van Dyne i jej rodzicami – Hankiem Pymem oraz Janet van Dyne – wyruszają do Wymiaru Kwantowego, gdzie spotkają nowe, dziwne stworzenia, a podróż i to, czego doświadczą, popchnie ich poza granice możliwości. Wiadomo też już, że w filmie pojawi się M.O.D.O.K. – jeden z najbardziej charakterystycznych złoczyńców z kart komiksów Marvela. W obsadzie Ant-Mana znaleźli się Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Kathryn Newton, Randall Park, Bill Murray i Jonathan Majors. Obraz trafi do kin 17 lutego 2023 roku.

Sprawdź także: Prequel Króla Lwa, aktorska Królewna Śnieżka i inne. Disney i Pixar zapowiadają premiery podczas D23

Jak podaje serwis Deadline, Marvel Studios znalazło scenarzystę filmu Avengers: The Kang Dynasty. Jest nim autor skryptu do kilku odcinków Ricka i Morty’ego. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →