fot. materiały prasowe

„Babilon”, czyli kolejny film z Bradem Pittem i Margot Robbie, z pierwszym zwiastunem


14 września 2022

Podziel się newsem:

Margot Robbie i Brad Pitt ponownie zagrają w jednym filmie. Babilon opowie o Hollywood lat dwudziestych zeszłego stulecia. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun. Reżyserem i scenarzystą dzieła jest zdobywca Oscara.

Babilon obnaży początki branży filmowej?

Wczoraj w Internecie zadebiutował pierwszy zwiastun filmu Babilon. Akcję osadzono w latach dwudziestych XX wieku w Los Angeles, kiedy Hollywood przeżywało bujny rozkwit kinematografii. Film skupi się na rewolucji filmowej, gdy kino nieme zacznie być wypierane przez produkcje udźwiękowione. W obsadzie filmu znalazły się takie gwiazdy, jak Margot Robbie, Brad Pitt, Diego Calva czy Tobey Maguire.

Zobacz: Brad Pitt już wkrótce zakończy karierę? Aktor nie wyklucza takiej możliwości

Za reżyserię i scenariusz odpowiada Damien Chazelle, laureat Oscara w kategorii Najlepszy reżyser za film La La Land z 2016 roku. Chazelle’a wyróżniono także m.in. podczas gali rozdania Złotych Globów czy nagród BAFTA. Babilon zadebiutuje na wielkim ekranie już 20 stycznia przyszłego roku.

Opowieść o przerośniętej ambicji i skandalicznym nadmiarze, śledzi powstanie i upadek wielu postaci w erze nieokiełznanej dekadencji i deprawacji we wczesnym Hollywood

– głosi opis dystrybutora.

Babilon – oficjalny zwiastun

babilon brad pitt margot robbie plakat
fot. oficjalny plakat filmu

To nie pierwszy raz, gdy Pitt i Robbie pracują razem

Babilon to już kolejna okazja, by zobaczyć Brada Pitta i Margot Robbie w jednym filmie. Wcześniej miało to miejsce w 2019 roku za sprawą Pewnego razu… w Hollywood Quentina Tarantino. Gwiazdor wcielił się wówczas w Cliffa Bootha, natomiast aktorka odegrała rolę Sharon Tate. W obsadzie oscarowego hitu znaleźli się także m.in. Leonardo DiCaprio, Al Pacino oraz Rafał Zawierucha.

Pewnego razu… w Hollywod – oficjalny zwiastun

Margot Robbie i Brad Pitt ponownie zagrają w jednym filmie. Babilon opowie o Hollywood lat dwudziestych zeszłego stulecia. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun. Reżyserem i scenarzystą dzieła jest zdobywca Oscara. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →