materiały prasowe

Ryan Gosling po raz kolejny u boku Margot Robbie? Aktor negocjuje rolę w prequelu „Ocean’s Eleven”


22 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Prequel Ocean’s Eleven z kolejnymi szczegółami. W obsadzie filmu, obok Margot Robbie, może pojawić się Ryan Gosling, o ile negocjacje przejdą pomyślnie.

Ryan Gosling wystąpi w najnowszym Ocean’s Eleven?

Zagraniczne media donoszą, że Ryan Gosling stara się o kolejną rolę. Tym razem gwiazdor prowadzi negocjacje dotyczące występu w prequelu Ocean’s Eleven. Jeśli rozmowy zakończą się pozytywnie, Gosling ponownie wystąpi u boku Margot Robbie. Byłaby to kolejna produkcja duetu. Niedawno aktorzy spotkali się na planie Barbie, gdzie Robbie wcieliła się w najsłynniejszą lalkę świata, a Gosling w Kena.

Zobacz: Ryan Gosling o roli Kena. Grey Man? PFFF. Barbie to jest to

Pod koniec lipca ukazał się raport, według którego wspomniana dwójka, wraz ze Stevem Carellem, znaleźli się na szesnastym miejscu najlepiej opłacanych aktorów w Hollywood. Cała trójka otrzymała po dwanaście i pół miliona dolarów. Gosling z Robbie za występy w Barbie, Carell za ostatnie Minionki.

Scenariusz prequela Ocean’s Eleven został opracowany przez Carrie Solomon. Reżyserią dzieła zajmie się Jay Roach, czterokrotny laureat Emmy odpowiedzialny m.in. za serię Austin Powers. Akcję filmu osadzono w Europie w latach sześćdziesiątych. Na razie nie wiadomo, jaki dokładnie tytuł nosiłaby produkcja. Według obecnych informacji zdjęcia mają ruszyć wiosną przyszłego roku. Za realizację prequela odpowiada Warner Bros. Ostatni dotychczasowy tytuł osadzony we wspomnianym uniwersum to Ocean’s 8. Film Gary’ego Rossa zadebiutował w czerwcu 2018 roku. W obsadzie znalazły się m.in. Sandra Bullock, Cate Blanchett oraz Anne Hathaway.

Ocean’s 8 – oficjalny zwiastun

Seria Ocean’s Eleven sięga 2001 roku, kiedy Steven Soderbergh wyreżyserował film na podstawie Ryzykownej gry Lewisa Milestone’a z 1960 roku. Po trzech latach hit z Bradem Pittem, Mattem Damonem, Goergem Clooneyem i resztą doczekał się sequela – Ocean’s Twelve: Dogrywka. Z kolei w 2007 roku na rynku ukazało się Ocean’s 13 wieńczący trylogię.

ocean's eleven
plakat filmu Ocean’s Eleven

Prequel Ocean’s Eleven z kolejnymi szczegółami. W obsadzie filmu, obok Margot Robbie, może pojawić się Ryan Gosling, o ile negocjacje przejdą pomyślnie. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →