fot. Getty Images

Idealny casting nie istn… Ryan Gosling zagra Kena u boku Barbie


25 października 2021

Podziel się newsem:

Ryan Gosling jest poważnym kandydatem do roli Kena w filmie o Barbie reżyserowanym przez Gretę Gerwig. Jeśli rozmowy przebiegną pomyślnie, będzie partnerował Margot Robbie, która zagra główną bohaterkę.

Ryan Gosling – wymarzony Ken?

Po pierwsze – w popkulturze pojawiła się cała masa odniesień do Barbie, od piosenek (nie tylko dla dzieci), filmów animowanych, jak i produkcji aktorskich w ten czy inny sposób nawiązujących do słynnej lalki. Zapowiadane przedsięwzięcie ma jednak spore szanse na przełamanie konwencji, w jakiej dotychczas ją przedstawiano. Dlaczego? Otóż za kamerą stanie bowiem nie kto inny, a sama Greta Gerwig, znana z uprawiania feministycznej sztuki. Film będzie współtworzyć razem ze swym partnerem, Noah Baumbachem. Oprócz historii, można się więc spodziewać naprawdę bogatego backgroundu, biorąc pod uwagę wcześniejszy dorobek artystów. W tym – genialną Historię małżeńską z 2019 roku.

Główna rola została już przyjęta przez Margot Robbie, natomiast ostatnio szumi od plotek, jakoby Ryan Gosling miał wcielić się w postać Kena. Variety twierdzi, że negocjacje są na ostatnim etapie, a Goslinga od roli dzieli już tylko podpisanie umowy.

Przeczytaj: Barbie w aktorskim filmie. W słynną lalkę wcieli się Margot Robbie

Ryan Gosling Ken Barbie Margot Robbie
fot. Getty Images

Ryan Gosling, czyli mister plastik?

Entuzjaści aktora mają się z czego cieszyć, nieprzychylni mu – też gratulują, podśmiechując się z domniemanego plastikowego klimatu. Cóż, po produkcji Grety Gerwig to ostatnie, czego można by się spodziewać: mimo współpracy z Disneyem szczerze liczę, że ów film będzie skierowany do innej grupy docelowej niż dzieci i młodzież. I że Ryan Gosling dostanie tam faktyczną okazję, żeby się wykazać. Jest konwencjonalnie przystojnym mężczyzną, owszem. Ale przecież zagrać plastikowego, a zagrać plastikowo – to dwie różne rzeczy.

Zdjęcia do filmu o Barbie mają rozpocząć się w przyszłym roku, a premierę produkcji została zapowiedziana na rok 2023.

Ryan Gosling jest poważnym kandydatem do roli Kena w filmie o Barbie reżyserowanym przez Gretę Gerwig. Jeśli rozmowy przebiegną pomyślnie, będzie partnerował Margot Robbie, która zagra główną bohaterkę. Ryan Gosling – wymarzony Ken? Po pierwsze – w popkulturze pojawiła się cała masa odniesień do Barbie, od piosenek (nie tylko dla dzieci), filmów animowanych, jak i […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →