fot. Getty Images

Idealny casting nie istn… Ryan Gosling zagra Kena u boku Barbie


25 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Ryan Gosling jest poważnym kandydatem do roli Kena w filmie o Barbie reżyserowanym przez Gretę Gerwig. Jeśli rozmowy przebiegną pomyślnie, będzie partnerował Margot Robbie, która zagra główną bohaterkę.

Ryan Gosling – wymarzony Ken?

Po pierwsze – w popkulturze pojawiła się cała masa odniesień do Barbie, od piosenek (nie tylko dla dzieci), filmów animowanych, jak i produkcji aktorskich w ten czy inny sposób nawiązujących do słynnej lalki. Zapowiadane przedsięwzięcie ma jednak spore szanse na przełamanie konwencji, w jakiej dotychczas ją przedstawiano. Dlaczego? Otóż za kamerą stanie bowiem nie kto inny, a sama Greta Gerwig, znana z uprawiania feministycznej sztuki. Film będzie współtworzyć razem ze swym partnerem, Noah Baumbachem. Oprócz historii, można się więc spodziewać naprawdę bogatego backgroundu, biorąc pod uwagę wcześniejszy dorobek artystów. W tym – genialną Historię małżeńską z 2019 roku.

Główna rola została już przyjęta przez Margot Robbie, natomiast ostatnio szumi od plotek, jakoby Ryan Gosling miał wcielić się w postać Kena. Variety twierdzi, że negocjacje są na ostatnim etapie, a Goslinga od roli dzieli już tylko podpisanie umowy.

Przeczytaj: Barbie w aktorskim filmie. W słynną lalkę wcieli się Margot Robbie

Ryan Gosling Ken Barbie Margot Robbie
fot. Getty Images

Ryan Gosling, czyli mister plastik?

Entuzjaści aktora mają się z czego cieszyć, nieprzychylni mu – też gratulują, podśmiechując się z domniemanego plastikowego klimatu. Cóż, po produkcji Grety Gerwig to ostatnie, czego można by się spodziewać: mimo współpracy z Disneyem szczerze liczę, że ów film będzie skierowany do innej grupy docelowej niż dzieci i młodzież. I że Ryan Gosling dostanie tam faktyczną okazję, żeby się wykazać. Jest konwencjonalnie przystojnym mężczyzną, owszem. Ale przecież zagrać plastikowego, a zagrać plastikowo – to dwie różne rzeczy.

Zdjęcia do filmu o Barbie mają rozpocząć się w przyszłym roku, a premierę produkcji została zapowiedziana na rok 2023.

Ryan Gosling jest poważnym kandydatem do roli Kena w filmie o Barbie reżyserowanym przez Gretę Gerwig. Jeśli rozmowy przebiegną pomyślnie, będzie partnerował Margot Robbie, która zagra główną bohaterkę. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →