fot. Amy Sussman

Brad Pitt już wkrótce zakończy karierę? Aktor nie wyklucza takiej możliwości


27 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Brad Pitt ujawnił, że prawdopodobnie zbliża się do końca swojej aktorskiej kariery. Pitt zaczął coraz częściej i uważniej myśleć o ostatnim etapie obecności na ekranie.

Brad Pitt zmierza na emeryturę

Brad Pitt wyjawił w wywiadzie dla magazynu GQ, że ostatnimi czasy coraz częściej myśli o przyszłości i o tym, jaką ścieżkę obrać w ostatnim etapie swojej aktorskiej kariery.

Uważam, że to już ostatni etap mojej podróży. Ostatni semestr lub trymestr. Jak będzie to wyglądać i jak chcę to poukładać?

– skomentował krótko aktor.

Brad Pitt jest obecny na ekranach od 1987 roku. Przez ten czas wystąpił w ponad osiemdziesięciu filmach, zgarniając po drodze m.in. dwa Złote Globy (za role w filmach 12 małp oraz Pewnego razu w Hollywood…) czy Oscara za drugoplanową rolę w drugim z wymienionych filmów. Brad Pitt udziela się także jako producent i na tym polu również odnosi sukcesy. W 2014 roku otrzymał Oscara za film Zniewolony. 12 Years a Slave.

Brad Pitt jako zabójca

Chociaż w ostatnich latach aktora mogliśmy już rzadziej zobaczyć na ekranie, tak w tym roku jego fani już mają powody do zadowolenia. W marcu do kin trafiła komedia przygodowa Zaginione miasto, a już na początku sierpnia swoją premierę będzie mieć akcyjniak Bullet Train. Brad Pitt wcieli się w rolę wyszkolonego zabójcy, który pragnie przejść na emeryturę. Bohater, ku swojemu niezadowoleniu, przyjmuje kolejne zlecenie: ma odzyskać pewną walizkę znajdującą się w superszybkim pociągu jadącym z Tokyo do Kyoto. Na pokładzie spotyka jednak kilkoro innych zabójców, których zlecenia są ze sobą powiązane. W filmie występują również Joey King, Aaron Taylor-Johnson, Sandra Bullock, Brian Tyree Henry, Andrew Koji, Bad Bunny, Zazie Beetz i Michael Shannon. Reżyserem Bullet Train jest David Leitch, który ma na koncie pierwszą część Johna Wicka czy Deadpoola 2.

Bullet Train, zobacz zwiastun!

Z kolei już 25 grudnia na ekrany wejdzie Babylon – film Damiena Chazelle’a, w którym obok Brada Pitta zagrają Margot Robbie, Tobey Maguire czy Samara Weaving.

Brad Pitt ujawnił, że prawdopodobnie zbliża się do końca swojej aktorskiej kariery. Pitt zaczął coraz częściej i uważniej myśleć o ostatnim etapie obecności na ekranie. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →