kadr z filmu „Titanic"

„Titanic” wróci na ekrany kin z okazji 25. rocznicy premiery

Podziel się newsem:

Titanic w zremasterowanej wersji powróci na ekrany kin w Walentynki. Ma to związek z 25. rocznicą premiery filmu Jamesa Camerona.

Titanic to film z 1997 roku w reżyserii Jamesa Camerona, z Leonardo DiCaprio i Kate Winslet w rolach głównych. Produkcja okazała się ogromnym hitem, przynosząc aktorom międzynarodową sławę i zdobywając mnóstwo nagród, w tym 11 Oscarów.

Jake i Rose (Leonardo DiCaprio i Kate Winslet), para młodych kochanków, poznają i zakochują się podczas dziewiczego rejsu „niezatapialnego” transatlantyku Titanic. Nie dane im było jednak zaznać pełni szczęścia i miłosnych uniesień. Gdy luksusowy liniowiec wpada na górę lodową, ich pełen pasji, płomienny romans przeradza się w przerażającą, mrożącą krew w żyłach walkę o przetrwanie o życie. Reżyserem Titanica jest prawdziwy wizjoner w świecie kina, James Cameron, wielokrotnie nagradzany reżyser. Stworzył on nieporównywalne z niczym dzieło, po mistrzowsku żonglując uczuciami swoich bohaterów, miłość przeplatając z nienawiścią, hart ducha i odwagę konfrontując z podłością i tchórzostwem w obliczu wielkiej katastrofy i sprawiając, że film Titanic to istny triumf kinematografii

czytamy w opisie filmu.

Titanic – zwiastun filmu

Titanic wróci na ekrany kin

Jak informuje Deadline, z okazji 25. rocznicy premiery film ponownie będzie wyświetlany w kinach. Prawa do międzynarodowej dystrybucji ma Disney, który ogłosił, że w pierwszych krajach odświeżony Titanic pojawi się 10 lutego 2023 roku, czyli dwa miesiące po premierze innego filmu Jamesa Camerona, Avatar: Istota wody. Produkcja ma być pokazywana w zremasterowanej wersji z wykorzystaniem technologii 3D 4K HDR.

Nie będzie to pierwsza reedycja filmu. W kwietniu 2012 roku, sto lat po katastrofie i piętnaście lat po premierze, do kin trafiła trójwymiarowa wersja Titanica.

Titanic w zremasterowanej wersji powróci na ekrany kin w Walentynki. Ma to związek z 25. rocznicą premiery filmu Jamesa Camerona. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki Titanic to […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →