kadr z filmu „365 dni: Ten dzień"

Znamy datę premiery trzeciej części filmu “365 dni”

Obserwuj nas na instagramie:

Poznaliśmy datę premiery trzeciej części serii 365 dni, czyli Kolejne 365 dni. Film zadebiutuje na Netflixie jeszcze tego lata. Sprawdźcie szczegóły.

Kolejne 365 dni – kiedy premiera filmu?

Filmy 365 dni: Ten dzień oraz Kolejne 365 dni kręcone były jednocześnie. Ten pierwszy miał swoją premierę na Netflixie 27 kwietnia. Jak się okazuje, na następną produkcję na podstawie książek Blanki Lipińskiej nie trzeba będzie długo czekać. Trzecia odsłona ekranizacji zadebiutuje na platformie streamingowej już 19 sierpnia.

Sprawdź także: 365 dni: Ten Dzień to wyjątkowo mierny teledysk [recenzja]

W głównych rolach powrócą Michele Morrone jako Massimo i Anna Maria Sieklucka grająca Laurę Biel. Na ekranie ponownie zobaczymy także Magdalenę Lamparską, która gra Olgę, przyjaciółkę głównej bohaterki i Otara Saralidze, wcielającego się w Domenico. Za reżyserię podobnie jak w pierwszych dwóch częściach odpowiadają Barbara Białowąs i Tomasz Mandes.


Gdy pierwsza część 365 dni pojawiła się na Netflixie, trafiła na listę Top 10 w ponad 90 krajach.

365 dni był jednym z najpopularniejszych filmów wśród naszych widzów w 2020 roku. Ściśle współpracujemy z Blanką Lipińską, autorką książkowej trylogii 365 dni i scenarzystką filmu, aby kontynuować historię Laury i Massimo na ekranie. Ich wspólna podróż pełna jest zwrotów akcji, a postacie wciąż się rozwijają i coraz więcej się o sobie dowiadują

– skomentował Łukasz Kłuskiewicz, odpowiedzialny w serwisie Netflix za pozyskiwanie lokalnych treści w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jednocześnie jest to pierwsza polska produkcja, która otrzymała Złotą Malinę. Nominowana była w 5 kategoriach, “zwyciężyła” jednak jedynie w kategorii Najgorszy scenariusz.

Poznaliśmy datę premiery trzeciej części serii 365 dni, czyli Kolejne 365 dni. Film zadebiutuje na Netflixie jeszcze tego lata. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kolejne 365 dni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →