fot. Netflix

“Kolejne 365 dni” – zobacz zwiastun trzeciej odsłony filmu “365 dni”


10 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kolejne 365 dni to już trzecia odsłona produkcji Bianki Lipińskiej 365 dni. W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun filmu.

365 dni – część trzecia nadchodzi

Niekwestionowany polski “hit” powraca. Trzecia już odsłona słynnego filmu Bianki Lipińskiej ukaże się jeszcze w tym miesiącu, a dokładniej 19 sierpnia. Już teraz możecie obejrzeć pierwszy zwiastun.

Związek Laury i Massimo wisi na włosku, a para stara się przezwyciężyć problemy z zaufaniem i nieustępliwym Nacho, który pragnie ich rozdzielić. Film Kolejne 365 dni będzie dostępny już od 19 sierpnia 2022 r.

– czytamy w zapowiedzi trzeciej odsłony.

Kolejne 365 dni | Oficjalny zwiastun | Netflix, zobacz!

W głównych rolach po raz kolejny powrócą Michele Morrone jako Massimo i Anna Maria Sieklucka jako Laura Biel. W filmie nie zabraknie również Magdaleny Lamparskiej, która gra Olgę, przyjaciółkę głównej bohaterki, i Otara Saralidze, wcielającego się w Domenico. Za reżyserię, tak jak w przypadku pierwszych dwóch części, odpowiadać będą Barbara Białowąs i Tomasz Mandes.

Przeczytaj także: 365 dni: Ten dzień okazał się hitem mimo negatywnych opinii

Przypomnijmy również, że gdy pierwsza część 365 dni pojawiła się na Netflixie, trafiła na listę Top 10 w ponad 90 krajach.

365 dni był jednym z najpopularniejszych filmów wśród naszych widzów w 2020 roku. Ściśle współpracujemy z Blanką Lipińską, autorką książkowej trylogii 365 dni i scenarzystką filmu, aby kontynuować historię Laury i Massimo na ekranie. Ich wspólna podróż pełna jest zwrotów akcji, a postacie wciąż się rozwijają i coraz więcej się o sobie dowiadują

– skomentował Łukasz Kłuskiewicz, odpowiedzialny w serwisie Netflix za pozyskiwanie lokalnych treści w Europie Środkowo-Wschodniej.

Była to także pierwsza polska produkcja, która otrzymała Złotą Malinę. Pomimo 5 nominacji udało jej się sięgnąć jedynie po tę za najgorszy scenariusz.

Kolejne 365 dni to już trzecia odsłona produkcji Bianki Lipińskiej 365 dni. W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun filmu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins 365 dni – część […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →