fot. Netflix

„Kolejne 365 dni” – zobacz zwiastun trzeciej odsłony filmu „365 dni”


10 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Kolejne 365 dni to już trzecia odsłona produkcji Bianki Lipińskiej 365 dni. W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun filmu.

365 dni – część trzecia nadchodzi

Niekwestionowany polski „hit” powraca. Trzecia już odsłona słynnego filmu Bianki Lipińskiej ukaże się jeszcze w tym miesiącu, a dokładniej 19 sierpnia. Już teraz możecie obejrzeć pierwszy zwiastun.

Związek Laury i Massimo wisi na włosku, a para stara się przezwyciężyć problemy z zaufaniem i nieustępliwym Nacho, który pragnie ich rozdzielić. Film Kolejne 365 dni będzie dostępny już od 19 sierpnia 2022 r.

– czytamy w zapowiedzi trzeciej odsłony.

Kolejne 365 dni | Oficjalny zwiastun | Netflix, zobacz!

W głównych rolach po raz kolejny powrócą Michele Morrone jako Massimo i Anna Maria Sieklucka jako Laura Biel. W filmie nie zabraknie również Magdaleny Lamparskiej, która gra Olgę, przyjaciółkę głównej bohaterki, i Otara Saralidze, wcielającego się w Domenico. Za reżyserię, tak jak w przypadku pierwszych dwóch części, odpowiadać będą Barbara Białowąs i Tomasz Mandes.

Przeczytaj także: 365 dni: Ten dzień okazał się hitem mimo negatywnych opinii

Przypomnijmy również, że gdy pierwsza część 365 dni pojawiła się na Netflixie, trafiła na listę Top 10 w ponad 90 krajach.

365 dni był jednym z najpopularniejszych filmów wśród naszych widzów w 2020 roku. Ściśle współpracujemy z Blanką Lipińską, autorką książkowej trylogii 365 dni i scenarzystką filmu, aby kontynuować historię Laury i Massimo na ekranie. Ich wspólna podróż pełna jest zwrotów akcji, a postacie wciąż się rozwijają i coraz więcej się o sobie dowiadują

– skomentował Łukasz Kłuskiewicz, odpowiedzialny w serwisie Netflix za pozyskiwanie lokalnych treści w Europie Środkowo-Wschodniej.

Była to także pierwsza polska produkcja, która otrzymała Złotą Malinę. Pomimo 5 nominacji udało jej się sięgnąć jedynie po tę za najgorszy scenariusz.

Kolejne 365 dni to już trzecia odsłona produkcji Bianki Lipińskiej 365 dni. W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun filmu. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →