fot. materiały prasowe Chanel

Powstaje prequel „Ocean’s Eleven”. W roli głównej ma wystąpić Margot Robbie


20 maja 2022

Podziel się newsem:

Ocean’s Eleven z 2001 roku może doczekać się prequelowej historii. W roli głównej może wystąpić Margot Robbie.

Ocean’s Eleven po raz kolejny

Pierwsza wersja Ocean’s Eleven nosząca polski tytuł Ryzykowna gra ukazała się w 1960 roku. Film Lewisa Milestone’a opowiadał historię grupki przyjaciół, która poznała się podczas II wojny światowej. Bohaterowie wpadają na pomysł, aby obrabować pięć największych kasyn w Las Vegas. W trakcie napadu nie wszystko idzie jednak po ich myśli. W Ryzykownej grze wystąpili między innymi Frank Sinatra, Sammy Davis Jr. i Dean Martin.

W roku 2001 ukazała się nowa wersja filmu Milestone’aOcean’s Eleven: Ryzykowna gra. Fabuła nie różniła się znacząco od oryginału, jednakże w obrazie Stevena Soderbergha główny bohater Danny Ocean dopiero co wyszedł na wolność. Produkcja doczekała się dwóch kontynuacji: Ocean’s Twelve oraz Ocean’s Thirteen. W trylogii zagrali między innymi George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Don Cheadle czy Andy Garcia. Z kolei w 2018 roku ukazał się spin-off Ocean’s ElevenOcean’s Eight, w którym wystąpiły Anne Hathaway, Cate Blanchett, Sandra Bullock czy Rihanna.

Sprawdź także: Nadchodząca Barbie bez zespołu Aqua, ale za to z Duą Lipą

Margot (z)Robbie dym w nowym Ocean’s Eleven?

Teraz twórcy zamierzają opowiedzieć historię sprzed filmu z 2001 roku. Akcja prequela Ocean’s Eleven ma toczyć się w Europie lat 60., stąd niewykluczone są mniejsze lub większe nawiązania do obrazu Lewisa Milestone’a. Główną rolę ma zagrać Margot Robbie. Reżyseria filmu została powierzona Jayowi Roachowi, który współpracował już z Robbie przy okazji filmu Gorący temat z 2019 roku. Scenariusz napisze Carrie Solomon. Obraz jest dopiero we wczesnej fazie rozwoju i nie wiadomo jeszcze czy studio wyda zgodę na jego produkcję. Jeśli do tego dojdzie, zdjęcia do prequela Ocean’s Eleven ruszą dopiero wiosną 2023 roku. Margot Robbie wyrasta na nową twarz Warner Bros. Aktorka zagra główną rolę w filmie Barbie, który ukaże się 21 lipca 2023 roku. Oprócz tego jest przymierzana do głównej roli w serii Piraci z Karaibów.

Ocean’s Eleven z 2001 roku może doczekać się prequelowej historii. W roli głównej może wystąpić Margot Robbie. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki Ocean’s Eleven po raz kolejny […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →