fot. Disney

Johnny Depp ma szansę powrócić do roli kapitana Jacka Sparrowa?


18 maja 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Johnny Depp stracił rolę kapitana Jacka Sparrowa po oskarżeniach wysuniętych przez Amber Heard. Czy aktor ma jeszcze szansę wcielić się w popularnego pirata? Producent nie mówi „nie”.

Johnny Depp powróci?

Od ponad miesiąca oczy świata show biznesu są zwrócone ku Fairfax w stanie Wirginia, gdzie trwa proces między Johnnym Deppem a jego byłą żoną Amber Heard. Aktorka oskarżyła swojego byłego męża o przemoc domową, w wyniku czego ten stracił role w takich seriach jak Piraci z Karaibów czy Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć. Aktor wytoczył Heard proces o zniesławienie. Pojawiły się jednak poszlaki wskazujące na to, że Johnny Depp mógłby ponownie wcielić się w kapitana Jacka Sparrowa. Informacji takich udzielił Jerry Bruckheimer, jeden z hollywoodzkich producentów. Pytany, czy Depp jest związany z którymś nadchodzącym projektem o Piratach, Bruckheimer odpowiedział:

W tym momencie jeszcze nie. Przyszłość nie została jeszcze rozstrzygnięta.

Próby nakłonienia aktora do powrotu mogą pojawić się w przypadku korzystnego dla Deppa wyroku. Jak sam jednak stwierdził, za nic nie wróciłby do roli kapitana Jacka Sparrowa.

johnny depp jack sparrow
fot. Michael Reynolds

Piraci ponownie wypłyną w morze

Piratów z Karaibów czeka teraz przegrupowanie. Flota powoli powstaje, zaś Bruckheimer potwierdził, że w fazie przygotowań są obecnie dwa filmowe scenariusze. Już od jakiegoś czasu mówi się, że nową twarzą serii może zostać Margot Robbie. Producent potwierdził, że trwają negocjacje z aktorką, a w przygotowaniu są scenariusze do filmu z nią, jak i bez niej. To daje kolejną nadzieję na to, że Johnny Depp mógłby powrócić.

Sprawdź także: Johnny Depp maluje portrety gwiazd i przyjaciół. Sztuka jako NFT

Seria Piraci z Karaibów zadebiutowała w 2003 roku filmem noszącym podtytuł Klątwa Czarnej Perły. Na przestrzeni kolejnych czternastu lat ukazały się cztery następne produkcje. Ostatnia z nich, Zemsta Salazara, trafiła na ekrany w 2017 roku. Piraci z Karaibów skupiają się na przygodach ekscentrycznego pirata, kapitana Jacka Sparrowa. Seria zarobiła na całym świecie ponad 4 i pół miliarda dolarów.

Johnny Depp stracił rolę kapitana Jacka Sparrowa po oskarżeniach wysuniętych przez Amber Heard. Czy aktor ma jeszcze szansę wcielić się w popularnego pirata? Producent nie mówi „nie”. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →