fot. Hulu

Predator powraca. Jest pierwszy teaser filmu „Prey”


17 maja 2022

Podziel się newsem:

W sieci pojawił się pierwszy teaser filmu Prey, będącego prequelem Predatora. O czym będzie nowa produkcja?

Prey, czyli pojedynek Predatora i Komanczów

Prey będzie kolejnym filmem rozwijającym postać i uniwersum kosmicznych łowców – Predatorów. Nowy obraz będzie prequelem, którego akcja została osadzona w XVIII wieku. Prey przedstawi historię młodej kobiety Naru – nieustraszonej i wyszkolonej wojowniczki. Naru została wychowana w cieniu najbardziej legendarnych łowców, którzy przemierzali amerykańskie Wielkie Równiny. Kiedy na horyzoncie pojawia się zagrożenie, kobieta postanawia bronić swojej wioski. Ofiara, którą tropi, okazuje się być przedstawicielem wysoko rozwiniętej rasy kosmicznych łowców, uzbrojonym w najbardziej zaawansowaną technologię. Naru i Predator staną oko w oko w brutalnym i przerażającym pojedynku.

Prey to piąty film rozwijający główną serię o Predatorach. Ostatni z nich, The Predator, ukazał się w 2018 roku. Nową produkcję wyreżyserował Dan Trachtenberg. W obsadzie znaleźli się Amber Midthunder, Dakota Beavers, Stormee Kipp, Michelle Thrush i Julian Black Antelope. Prey nie trafi do kin. Zadebiutuje jednak na platformie Hulu. Datę premiery wyznaczono na piątego sierpnia 2022 roku.

Prey, zobacz teaser

Predator kontra świat

Seria Predator rozpoczęła się za sprawą filmu Johna McTiernana z 1987 roku. Obraz łączący gatunki horroru i science-fiction przedstawia historię majora Alana Schaefera, który wraz ze swoim oddziałem zostaje wysłany do Ameryki Południowej w celu ratunku zakładników przetrzymywanych przez partyzantów. Na miejscu okazuje się, że Schaefer i jego ludzie muszą zmierzyć się nie tylko z rebeliantami, ale również z wysoce zaawansowanym łowcą pochodzącym z kosmosu. Główną rolę w filmie zagrał Arnold Schwarzenegger.

Predator doczekał się trzech filmowych kontynuacji, serii komiksów, gier czy zabawek. Prey będzie piątym filmem z głównej serii i łącznie siódmym większym obrazem o Predatorach. W 2004 roku ukazała się bowiem pierwsza odsłona serii Obcy kontra Predator, będąca zarówno spin-offem, jak i crossoverem z serią Obcy. Film doczekał się tylko jednej kontynuacji, zaś ostatnia część z trylogii miała bezpośrednio łączyć się z Obcym.

W sieci pojawił się pierwszy teaser filmu Prey, będącego prequelem Predatora. O czym będzie nowa produkcja? Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Prey, czyli pojedynek […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →