kadr z filmu "Bohemian Rhapsody"

TOP 10 najpopularniejszych tytułów na Netflixie we wrześniu – „Bohemian Rhapsody” i „Lucyfer” wysoko


04 października 2021

Podziel się newsem:

Wraz z początkiem października, dostępne są statystyki Netflixa z września. Platforma streamingowa wśród najpopularniejszych filmów i seriali dominuje liczbą autorskich tytułów. Wśród czołowej dziesiątki znalazły się m.in. Squid Game i The Father Who Moves Mountains.

Netflix i jego produkcje dominują w zestawieniach popularności

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o najpopularniejszych filmach i serialach na Netflixie w perspektywie ostatniego roku. Wówczas jako najpopularniejsze tytuły pojawiali się chociażby Lupin, The Witcher, Bridgerton, The Irishman czy Bird Box.

Wśród wrześniowego zestawienia żaden z wymienionych tytułów nie widnieje na listach. Jednak w pierwszej dziesiątce seriali uplasował się Squid Game: południowokoreański serial, który według CEO NetflixaTeda Sarandosa – jest na dobrej drodze, by zostać najpopularniejszym tytułem na Netflixie.

TOP 10 filmów na Netflixie we wrześniu 2021

Afterlife of the Party reż. Stephen Herek
Kate reż. Cedric Nicolas-Troyan
Bohemian Rhapsody reż. Bryan Singer, Dexter Fletcher
In Time
reż. Andrew Niccol
Schumacher
reż. Hanns-Bruno Kammertöns, Vanessa Nöcker, Michael Wech
The Father Who Moves Mountains
reż. Daniel Sandu
Worth
reż. Sara Colangelo
He’s All That
reż. Mark Waters
The Stronghold
reż. Yurii Kovaliov
Prey
reż. Thomas Sieben

Oficjalny zwiastun Afterlife of the Party

Na dziesięć pozycji w kategorii filmowej, aż osiem tytułów zostało wyprodukowanych przez Netflixa. Jedynymi wyjątkami są In Time z 2011 roku oraz Bohemian Rhapsody – film fabularny przytaczający historię legendarnej grupy Queen. Film, w którym w rolę Freddy’iego Mercury’ego wcielił się Rami Malek zadebiutował na ekranach kin w październiku 2018 roku.

TOP 10 seriali na Netflixie we wrześniu 2021

Money Heist
Lucifer
Paw Patrol
The Good Doctor
Sex Education
Riverdale
Sharkdog
Squid Game
Good Girls
Clickbait

Zobacz: Sex Education – seriale uczą i wychowują. Recenzja trzeciego sezonu serialu

Money Heist: Part 5 Vol. 1 oficjalny trailer

Statystyki wśród seriali wyglądają bardzo podobnie. W zestawieniu dziesięciu seriali tylko trzy nie są produkcji Netflixa, mianowicie: Riverdale, The Good Doctor oraz Paw Patrol. Reszta tytułów została stworzona lub przejęta przez Netflix.

Wraz z początkiem października, dostępne są statystyki Netflixa z września. Platforma streamingowa wśród najpopularniejszych filmów i seriali dominuje liczbą autorskich tytułów. Wśród czołowej dziesiątki znalazły się m.in. Squid Game i The Father Who Moves Mountains. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →