“Excuse me, I love you”- dokument o Arianie Grande już niedługo na Netflixie


11 grudnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Dokument o kulisach trasy koncertowej Sweetener Tour Ariany Grande już za chwilę pojawi się na Netflixie. Zobaczcie zwiastun!

Dokument o Arianie Grande już za chwilę ukaże się na Netflixie

Spór między platformą Netflix a serwisem YouTube rozwiązany. Firmy przez kilka miesięcy walczyły ze sobą o prawa do publikacji filmu z trasy koncertowej Ariany GrandeSweetener Tour. Ostatecznie dokument pojawi się na Netflixie i to już za chwilę!

21 grudnia – dokładnie wtedy film Excuse me, I love you ujrzy światło dzienne. To z pewnością jeden z lepszych świątecznych prezentów, jakie fani amerykańskiej wokalistki mogli sobie wymarzyć.

Ariana Grande - Excuse Me, I love you
Ariana Grande – Excuse me, I love you, plakat

Excuse me, I love you – kulisy trasy Sweetener Tour

Dokument ukazuje fragmentu koncertów, ale też kulisy i przygotowania do światowej trasy Sweetener Tour, która odbyła się w 2019 roku i promowała album o tym samym tytule oraz jego następcę, zeszłoroczny krążek Thank U, next. Czwarta trasa koncertowa w karierze Ariany Grande obejmowała blisko 100 koncertów, które obyły się w państwach Ameryki Północnej i Europy.

Za Excuse me, I love you odpowiada londyński reżyser Paul Dugdale, który współpracował również przy filmach koncertowych i dokumentach takich artystów i zespołów jak The Rolling Stones, Coldplay, Adele czy Ed Sheeran. Zobaczcie oficjalny zwiastun!

Excuse me, I love you – zobacz zwiastun

Ariana Grande o Excuse me, I love you

Sama artystka pisze o filmie Excuse me, I love you na swoich social mediach:

Publikuję to jako list miłosny do was wszystkich, dla uczczenia tego, co działo się przez kilka ostatnich lat. Wiem, że ten projekt obejmuje tylko część jednej trasy koncertowej (spośród setek innych koncertów i chwil, którymi dzieliliśmy się przez ostatnie sześć lub siedem lat… Jezu lol), ale chciałam tylko podziękować wszystkim za to, że już teraz pokazaliście mi w życiu więcej niż kiedykolwiek marzyłam. Tworzenie muzyki i robienie tego wszystkiego było jedynym życiem jakie znałam i w pełni, konsekwentnie oddawałam mu się od bardzo dawna. Chociaż moje serce nie może się doczekać zmiany tempa, chciałam jeszcze raz wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczna.

Wiele się nauczyłam, widziałam i czułam. To był wielki zaszczyt dzielić z wami tak ogromną część tego życia.

Ariana Grande Sweetener Tour
Ariana Grande podczas “Sweetener Tour”

Dokument o kulisach trasy koncertowej Sweetener Tour Ariany Grande już za chwilę pojawi się na Netflixie. Zobaczcie zwiastun! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Dokument o Arianie Grande już za […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →