Ariana Grande odwołała koncert w Polsce


09 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Ariana Grande 9 września miała wystąpić w Tauron Arenie w Krakowie. Dziś organizatorzy poinformowali, że koncert jednak się nie odbędzie. To już druga taka sytuacja.

Ariana Grande ma również w Polsce wielu fanów, którzy z niecierpliwością czekali na jej występ w naszym kraju.

Po raz pierwszy artystka miała zagrać dwa koncerty w Łodzi w 2017 roku. Te występy nie doszły jednak do skutku, ze względu na zamach terrorystyczny w Manchesterze, bo którym Ariana zrobiła sobie przerwę od koncertowania.

Ariana Grande – koncert w Polsce odwołany

Na 2019 rok ponownie zaplanowano koncert Grande w Polsce. Tym razem w Krakowie. Wydawać by się mogło, że tym razem nic nie stanie na przeszkodzie i show odbędzie się bez przeszkód.

Dziś jednak agencja Live Nation wystosowała oświadczenie, w którym możemy przeczytać, że niektóre z zaplanowanych na początek września koncertów przełożono na następny miesiąc. Natomiast występ Ariany w Polsce został odwołany. Nie znamy dokładnej przyczyny takiej decyzji.

Live Nation informuje, iż z powodów osobistych Artystki nastąpiły zmiany w wydarzeniu Ariana Grande Sweetener World Tour. Koncerty zaplanowane na 5 września w Hamburgu (Niemcy) i 8 września w Pradze (Czechy), zostały przełożone i odbędą się: 9 października (Hamburg) oraz 4 września (Praga). Z przykrością informujemy, że koncert Ariany Grande planowany na 9 września w Krakowie (Polska) zostaje odwołany

Fani, którzy wyczekiwali wizyty Ariany w Polsce nie kryją oburzenia. Nic w tym dziwnego, zwłaszcza, że nie została podana konkretna przyczyna. Wszyscy, którzy zakupili bilety, powinni skontaktować się z bileterią w celu zwrotu pieniędzy.

Ariana Grande 9 września miała wystąpić w Tauron Arenie w Krakowie. Dziś organizatorzy poinformowali, że koncert jednak się nie odbędzie. To już druga taka sytuacja. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →