Niko Tavernise

Ariana Grande i Kid Cudi z utworem promującym film „Nie patrz w górę”


03 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

W Internecie ukazał się utwór Just Look Up. Piosenka pochodzi z filmu Nie patrz w górę, w którym występują Ariana Grande i Kid Cudi.

Ariana Grande i Kid Cudi kontra kometa

Ariana Grande i Kid Cudi zagrają w filmie Nie patrz w górę u boku Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep, Jonah Hilla, Cate Blanchett, Roba Morgana i Tylera Perry’ego. Wokalistka wcieli się w piosenkarkę Riley Binę, a raper zagra DJ’a Chello. Komediowa produkcja w reżyserii Adama McKaya opowie historię astronomów, którzy chcą ostrzec ludzi przed zbliżającą się do Ziemi zabójczą kometą. Sęk w tym, że nikogo to nie obchodzi.

Film trafi na Netfliksa 24 grudnia. 10 grudnia ukaże się ścieżka dźwiękowa autorstwa Nicholasa Britella, który wraz z Taurą Stinson jest także współtwórcą Just Look Up. Britell skomponował też muzykę do filmu Moonlight czy serialu Sukcesja.

Ariana Grande i Kid Cudi z utworem promującym film „Nie patrz w górę”
Just Look Up, okładka singla

Wszyscy na pokład

Oprócz Ariany i Kida Cudiego, w nagrywaniu soundtracku udział wziął także Justin Vernon, założyciel zespołu Bon Iver. Tak o współpracy z artystami wypowiedział się Nicholas Britell:

To był wielki zaszczyt współpracować z Arianą Grande, Kid Cudim oraz Taurą Stinson przy Just Look Up, miłosnej piosence, która zmienia się w pełne dramaturgii zawołanie. Kapitalnie pracowało mi się również z Justinem Vernonem z Bon Iver przy drugiej oryginalnej piosence Second Nature. Moja ścieżka dźwiękowa to zarówno absurdalny jazzowy big band, jak i poruszające orkiestracje. W projektach realizowanych z Adamem McKayem często chodzi o pewien ton, klimat. W Nie patrz w górę chcieliśmy uchwycić nieustające zdziwienia z tego, jak bardzo szalone i niewiarygodne rzeczy mogą się dziać na świecie.

Ariana Grande & Kid Cudi – Just Look Up, z filmu Nie patrz w górę

W Internecie ukazał się utwór Just Look Up. Piosenka pochodzi z filmu Nie patrz w górę, w którym występują Ariana Grande i Kid Cudi. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →