Ekranizacja „Wicked” coraz bliżej, Ariana Grande i Cynthia Erivo w obsadzie


07 listopada 2021

Podziel się newsem:

Praca nad ekranizacją słynnego musicalu Wicked nabiera rumieńców. O dołączeniu do obsady poinformowały Ariana Grande i Cynthia Erivo.

Ariana Grande i Cynthia Erivo w ekranizacji Wicked

Wicked to musicalowy prequel Czarnoksiężnika z Krainy Oz. Jego ekranizacji podejmie się Jon M. Chu znany między innymi z nakręcenia drugiej części Iluzji czy filmów dokumentalnych o Justinie Bieberze. Pierwszymi ogłoszonymi członkiniami obsady są Ariana Grande oraz Cynthia Erivo, które zagrają Glindę i Elphabę, główne postacie musicalu. Obie panie pogratulowały sobie angażu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Cynthia Erivo to wielokrotnie nagradzana aktorka. Ma na swoim koncie Emmy, Grammy, Tony oraz dwie nominacje do Oscara. Ariana z kolei jest gwiazdą muzyki pop światowego formatu, ponadto regularnie występuje na Braodwayu, a jeszcze w tym roku będziemy mieli okazję zobaczyć ją w filmie Nie Patrz W Górę na platformie Netflix.

Informacja o angażu na oficjalnym profilu instagramowym Ariany Grande

Ekranizacja "Wicked" coraz bliżej, Ariana Grande i Cynthia Erivo w obsadzie

Wicked – broadwayowski prequel Czarnoksiężnika z Krainy Oz

Autorem scenariusza do musicalu WickedStephen Schwartz oraz Winnie Holzman. Czerpie on z książki Wicked: Życie i czasy Złej Czarownicy z Zachodu autorstwa Gregory’ego Maguire’a. Opowiada on o losach Glindy i Elphaby, które z czasem stają się znanymi z Czarnoksiężnika z Krainy Oz Złą Czarownicą Zachodu  i Dobrą Czarownicą. W obsadzie oryginalnego brodwayowskiego przedstawienia grają je Idina Menzel i Kristin Chenoweth.

Praca nad ekranizacją słynnego musicalu Wicked nabiera rumieńców. O dołączeniu do obsady poinformowały Ariana Grande i Cynthia Erivo. Ariana Grande i Cynthia Erivo w ekranizacji Wicked Wicked to musicalowy prequel Czarnoksiężnika z Krainy Oz. Jego ekranizacji podejmie się Jon M. Chu znany między innymi z nakręcenia drugiej części Iluzji czy filmów dokumentalnych o Justinie Bieberze. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →