Ariana Grande wraca na scenę! Gwiazda ogłosiła daty Sweetener World Tour!


30 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Ariana Grande poradziła sobie z kryzysem i wraca do koncertowania!

We wrześniu, po tragicznej śmierci swojego byłego chłopaka Maca Millera Ariana Grande zapowiedziała przerwę w karierze. Wokalistka przyznała, że traumatyczne wydarzenia z ostatnich lat sprawiły, że na jakiś czas musi usunąć się w cień i zająć się sobą.

Ariana Grande robi przerwę w karierze!

Na szczęście wokalistka szybko doszła do siebie i właśnie ogłosiła fanom, że powraca do koncertowania! Ariana Grande ogłosiła nowe daty trasy Sweetener World Tour. Pierwszy koncert Ariany Grande po przerwie odbędzie się 18 marca w Albany, a tournee po Ameryce Północnej zakończy się trzy miesiące później w Nowym Jorku.
Na razie nie wiadomo niestety, czy i kiedy Ariana Grande przyjedzie do Polski. Gwiazda miała wystąpić w naszym kraju w 2017 roku podczas trasy Dangerous Woman Tour, ale niestety oba koncerty w Łodzi zostały odwołane.
Jest jednak szansa, że po trasie po USA przyjdzie czas na Europę i polscy fani Ariany Grande w końcu będą mogli zobaczyć wokalistkę na żywo. :)
Ostatnio Ariana Grande była też gościem programu BBC One, gdzie wykonała na żywo kawałek “God is a woman”.

Ariana Grande poradziła sobie z kryzysem i wraca do koncertowania! We wrześniu, po tragicznej śmierci swojego byłego chłopaka Maca Millera Ariana Grande zapowiedziała przerwę w karierze. Wokalistka przyznała, że traumatyczne wydarzenia z ostatnich lat sprawiły, że na jakiś czas musi usunąć się w cień i zająć się sobą. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →