The Rolling Stones prezentują pierwszy od ośmiu lat nowy singiel


24 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Niespodzianka od The Rolling Stones! Zespół wydał właśnie nowy utwór – Living in a Ghost Town. To pierwsza od ośmiu lat nowość od Stonesów. Posłuchajcie.

The Rollings Stones wydali nowy utwór. Pierwszy od ośmiu lat

Brytyjski zespół The Rolling Stones jest obecny na scenie już od niemal 60 lat i wydaje się, że wciąż nie zamierza z niej zejść. Grupa z Mickiem Jaggerem na czele dziś powiększyła swoją bogatą dyskografię o nowy utwór. Living in a Ghost Town to pierwsza nowość od Brytyjczyków od 8 lat!

Prace nad utworem rozpoczęły się w zeszłym roku w Londynie i Los Angeles, a zakończyły podczas trwającej obecnie kwarantanny. Opowiada on o przygnębieniu związanym z życiem w izolacji.

Once this place was humming
And the air was full of drumming
The sound of cymbals crashing
Glasses were all smashing
Trumpets were all screaming
Saxophones were blaring
Nobody was caring if it’s day or night

The Rolling Stones – Living in a Ghost Town

Autorami Living in a Ghost TownMick Jagger i Keith Richards.

Do brzegu: historia tego utworu zaczęła się ponad rok temu w LA, był stworzony z myślą o nowym albumie, wszystko się działo i nagle dotarło do nas to gówno. Mick i ja zdecydowaliśmy, że ten utwór musi ujrzeć światło dzienne teraz.

Keith Richards

Jagger śpiewa, gra na harmonijce, gitarze, Richards odpowiada za gitarę i chórki. Charlie Watts gra na perkusji, a Ronnie Wood na gitarze, słyszymy go też w chórkach. Całości dopełniają Darryl Jones na basie oraz Matt Clifford na klawiszach, rogu, saksofonie i skrzydłówce.

Niespodzianka od The Rolling Stones! Zespół wydał właśnie nowy utwór – Living in a Ghost Town. To pierwsza od ośmiu lat nowość od Stonesów. Posłuchajcie. The Rollings Stones wydali nowy utwór. Pierwszy od ośmiu lat Brytyjski zespół The Rolling Stones jest obecny na scenie już od niemal 60 lat i wydaje się, że wciąż nie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.