fot. materiały prasowe

Nadchodzi biografia Charliego Wattsa, zmarłego członka The Rolling Stones

Podziel się newsem:

Ogłoszono oficjalną biografię Charliego Wattsa, autoryzowaną zarówno przez The Rolling Stones, jak i rodzinę zmarłego muzyka. Charlie’s Good Tonight: The authorised biography of Charlie Watts ukaże się jeszcze w tym roku.

Charlie’s Good Tonight – nadchodzi autoryzowana biografia zmarłego członka The Rolling Stones

Charlie Watts, długoletni perkusista The Rolling Stones, zmarł w sierpniu zeszłego roku w wieku 80 lat. Już niebawem swoją premierę będzie miała autobiografia uznanego muzyka.

Przeczytaj: Odszedł Charlie Watts. Perkusista legendarnego zespołu Rolling Stones zmarł w wieku 80 lat

Jak informuje magazyn Rolling Stone, Charlie’s Good Tonight: The authorised biography of Charlie Watts ma zostać wydana 15 września w Wielkiej Brytanii i 11 października w USA. Książka zawiera przedmowy Micka Jaggera i Keitha Richardsa, a także preludium od byłego menedżera/producenta zespołu, Andrew Looga Oldhama.

Biografia została napisana przez Paula Sextona i zawiera wywiady z Jaggerem, Richardsem i Ronniem Woodem, a także przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami Wattsa.

Nasz drogi przyjaciel Charlie Watts był nie tylko fantastycznym perkusistą, ale także cudowną osobą. Był zabawny i hojny, był człowiekiem o wspaniałym guście i strasznie za nim tęsknimy. Wspaniale, że jego rodzina autoryzowała tę oficjalną biografię Paula Sextona, który od wielu lat pisze i nadaje o Charliem i zespole

powiedział w oświadczeniu zespół The Rolling Stones.

Jeden z dobrych przyjaciół Charliego powiedział mi, że bardzo łatwo go kochać. Mając przyjemność przebywania w jego towarzystwie na przestrzeni ponad ćwierćwiecza, wielokrotnie powtarzam to zdanie. Możliwość, z pomocą i zachętą tych, którzy znali go najlepiej, wykorzystania czasu spędzonego z tym wyjątkowym człowiekiem i jego kolegami z Rolling Stones, aby napisać jego autoryzowaną biografię, to dreszczyk emocji i zaszczyt

dodał Paul Sexton.
zapowiedzianą autoryzowaną biografię Charliego Wattsa
Charlie’s Good Tonight: The authorised biography of Charlie Watts, okładka książki

Ogłoszono oficjalną biografię Charliego Wattsa, autoryzowaną zarówno przez The Rolling Stones, jak i rodzinę zmarłego muzyka. Charlie’s Good Tonight: The authorised biography of Charlie Watts ukaże się jeszcze w tym roku. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →