Ariana Grande wypuściła nowy kawałek. W „thank u, next” śpiewa o swoich byłych!


05 listopada 2018

Podziel się newsem:

Ariana Grande wraca do śpiewania i koncertowania!

Po tragicznej śmierci swojego byłego chłopaka Maca Millera Ariana Grande postanowiła na jakiś czas wycofać się z życia publicznego. Miesiąc później artystka przeszła kolejne ciężkie chwile – w połowie października gwiazda rozstała się z narzeczonym Pete’m Davidsonem.

Mimo wielu trudnych doświadczeń w ostatnim czasie Ariana Grande na szczęście szybko wróciła do siebie i…do nagrywania!

Zaledwie trzy miesiące od premiery płyty „Sweetener” Ariana Grande zaskoczyła fanów zupełnie nową piosenką. „thank u, next” opowiada o byłych partnerach artystki. W piosence Ariana Grande dziękuje swoim ex za wszystko, czego ją nauczyli: miłości, cierpliwości, bólu…

Kawałek „thank u, next” pojawił się w serwisach cyfrowych tuż przed premierowym odcinkiem programu „Saturday Night Live”, w którym można oglądać byłego narzeczonego gwiazdy, Pete’a Davidsona.

Ariana Grande niedawno ogłosiła również nowe daty swoich koncertów. W 2019 roku wokalistka wyruszy w amerykańską trasę Sweetener World Tour.

Ariana Grande wraca do śpiewania i koncertowania! Po tragicznej śmierci swojego byłego chłopaka Maca Millera Ariana Grande postanowiła na jakiś czas wycofać się z życia publicznego. Miesiąc później artystka przeszła kolejne ciężkie chwile – w połowie października gwiazda rozstała się z narzeczonym Pete’m Davidsonem. Mimo wielu trudnych doświadczeń w ostatnim czasie Ariana Grande na szczęście […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: