Ariana Grande – “Positions”. Słuchamy nowego albumu


30 października 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Zgodnie z zapowiedzią, dziś do sieci trafił nowy utwór od Ariany Grande – positions. W towarzyszącym mu klipie artystka wciela się w prezydenta Stanów Zjednoczonych. Sprawdźcie.

Nowa płyta od Ariany Grande już za chwilę

Zaledwie kilka dni temu Ariana Grande na swoich social mediach poinformowała, że jej nowy album ukaże się jeszcze w tym miesiącu. Dziś możemy już posłuchać jego pierwszej zapowiedzi, w postaci singla positions. Jeśli nic się nie zmieni, za tydzień otrzymamy cały krążek.

Nie mogę się doczekać, aż podzielę się z Wami w tym miesiącu moim nowym albumem

Ariana Grande prezentuje pierwszy singiel z nowej płyty

Ariana Grande rozpoczyna swoją najnowszą piosenkę słowami: „Spadłeś mi z nieba / Mam nadzieję, że nie powtórzę historii”, a następnie podkreśla, że dla swojego nowego ukochanego bardzo chętnie będzie wskakiwać w nowe role.

Doskonale widać to w teledysku w reżyserii Dave’a Meyersa, w którym Ariana wciela się w rolę prezydenta USA. Sprawdźcie:

Ariana Grande – positions

Singiel positions to pierwsza samodzielna nowość od Ariany w tym roku. W ostatnich miesiącach mogliśmy usłyszeć ją za to w utworach nagranych we współpracy z innymi artystami: Rain On Me, który znalazł się na najnowszej płycie Lady Gagi oraz Stuck with U z Justinem Bieberem, któremu towarzyszy klip nagrany w domowych warunkach i z udziałem fanów.

Czekacie na płytę?


Ariana Grande zdradza tracklistę i gości z nadchodzącego albumu

Nowy album Ariany Grande ukaże się w piątek, a już dziś poznaliśmy listę utworów oraz gości, którzy pojawią się na krążku zatytułowanym Positons. Sprawdźcie:

 1. shut up
 2. 34+35
 3. motive, tf. Doja Cat
 4. just like magic
 5. off the table, tf. The Weeknd
 6. six thirty
 7. safety net, ft. Ty Dolla $ign
 8. my hair
 9. nasty
 10. west side
 11. love language
 12. positions
 13. obvious
 14. pov

[Aktualizacja] Positions – nowy album Ariany Grande już dostępny

Positions to szósty album Ariany Grande, następca wydanego w 2019 thank u, next. Na album trafiło 14 utworów, w tym duety z Doja Cat, The Weeknd i Ty Dolla $ign oraz dwa single: kawałek tytułowy i 34+35.

Ariana Grande – 34+35

Trudno wybrać mi najlepsze utwory z płyty. Uwielbiam wszystkie. Ten projekt jest moim ulubionym z wielu względów. (…) Wasze wyrazy wsparcia są dla mnie bardo ważne!

Ariana Grande

Posłuchajcie albumu w całości:

Ariana Grande – Positions – odsłuch

Zgodnie z zapowiedzią, dziś do sieci trafił nowy utwór od Ariany Grande – positions. W towarzyszącym mu klipie artystka wciela się w prezydenta Stanów Zjednoczonych. Sprawdźcie. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →