Ariana Grande – “Positions”. Słuchamy nowego albumu


30 października 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Zgodnie z zapowiedzią, dziś do sieci trafił nowy utwór od Ariany Grande – positions. W towarzyszącym mu klipie artystka wciela się w prezydenta Stanów Zjednoczonych. Sprawdźcie.

Nowa płyta od Ariany Grande już za chwilę

Zaledwie kilka dni temu Ariana Grande na swoich social mediach poinformowała, że jej nowy album ukaże się jeszcze w tym miesiącu. Dziś możemy już posłuchać jego pierwszej zapowiedzi, w postaci singla positions. Jeśli nic się nie zmieni, za tydzień otrzymamy cały krążek.

Nie mogę się doczekać, aż podzielę się z Wami w tym miesiącu moim nowym albumem

Ariana Grande prezentuje pierwszy singiel z nowej płyty

Ariana Grande rozpoczyna swoją najnowszą piosenkę słowami: „Spadłeś mi z nieba / Mam nadzieję, że nie powtórzę historii”, a następnie podkreśla, że dla swojego nowego ukochanego bardzo chętnie będzie wskakiwać w nowe role.

Doskonale widać to w teledysku w reżyserii Dave’a Meyersa, w którym Ariana wciela się w rolę prezydenta USA. Sprawdźcie:

Ariana Grande – positions

Singiel positions to pierwsza samodzielna nowość od Ariany w tym roku. W ostatnich miesiącach mogliśmy usłyszeć ją za to w utworach nagranych we współpracy z innymi artystami: Rain On Me, który znalazł się na najnowszej płycie Lady Gagi oraz Stuck with U z Justinem Bieberem, któremu towarzyszy klip nagrany w domowych warunkach i z udziałem fanów.

Czekacie na płytę?


Ariana Grande zdradza tracklistę i gości z nadchodzącego albumu

Nowy album Ariany Grande ukaże się w piątek, a już dziś poznaliśmy listę utworów oraz gości, którzy pojawią się na krążku zatytułowanym Positons. Sprawdźcie:

 1. shut up
 2. 34+35
 3. motive, tf. Doja Cat
 4. just like magic
 5. off the table, tf. The Weeknd
 6. six thirty
 7. safety net, ft. Ty Dolla $ign
 8. my hair
 9. nasty
 10. west side
 11. love language
 12. positions
 13. obvious
 14. pov

[Aktualizacja] Positions – nowy album Ariany Grande już dostępny

Positions to szósty album Ariany Grande, następca wydanego w 2019 thank u, next. Na album trafiło 14 utworów, w tym duety z Doja Cat, The Weeknd i Ty Dolla $ign oraz dwa single: kawałek tytułowy i 34+35.

Ariana Grande – 34+35

Trudno wybrać mi najlepsze utwory z płyty. Uwielbiam wszystkie. Ten projekt jest moim ulubionym z wielu względów. (…) Wasze wyrazy wsparcia są dla mnie bardo ważne!

Ariana Grande

Posłuchajcie albumu w całości:

Ariana Grande – Positions – odsłuch

Zgodnie z zapowiedzią, dziś do sieci trafił nowy utwór od Ariany Grande – positions. W towarzyszącym mu klipie artystka wciela się w prezydenta Stanów Zjednoczonych. Sprawdźcie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →