Meryl Streep, Leonardo DiCaprio, Timothée Chalamet, Ariana Grande – gwiazdorska obsada nowej komedii Netflixa


15 października 2020

Podziel się newsem:

W filmie Don’t Look Up w reżyserii Adama McKaya wystąpi plejada gwiazd. Zobaczymy w nim m.in. Meryl Streep, Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett, Timothée Chalamet, Ariana Grande czy Jennifer Lawrence. Sprawdźcie szczegóły.

Reklama

Adam McKay zasłynął jako reżyser w 2015 roku za sprawą filmu Big Short o kryzysie finansowym, w którym zagrali m.in. Christian Bale Steve Carell czy Ryan Gosling. Uznanie zdobył także film Vice z 2018 roku, który przyniósł wiele nominacji i zwycięstw w najważniejszych nagrodach filmowych, w tym Oscary, Złote Globy i BAFTA.

Gwiazdorska obsada w nowej komedii Netflixa

Obecnie Adam McKay pracuje nad filmem dla Netflixa. W Don’t Look Up zobaczymy naprawdę imponującą obsadę. Wśród ogłoszonych nazwisk, znaleźli się Meryl Streep, Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett, Jonah Hill, Himesh Patel, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Kid Cudi, Matthew Perry, Jennifer Lawrence i Tomer Sisley.

Meryl Streep Don't Look Up

Don’t Look Up – o czym będzie film?

Don’t Look Up opowie historię pary naukowców, którzy odkrywają, że w ciągu sześciu miesięcy w Ziemię uderzy meteor. Bohaterowie ruszają w tournée po mediach, by ostrzec ludzkość przed zbliżającą się zagładą. Niestety, nikt nie chce im uwierzyć.

Prace nad filmem miały rozpocząć się już kwietniu tego roku, jednak plan pokrzyżowała pandemia. Długo nie było wiadomo, czy Leonardo DiCaprio wystąpi w produkcji, gdyż aktor pracuje również nad nowym projektem Martina Scorsese Killers of the Flower Moon. Ostatecznie udało mu się jednak pogodzić grafiki. Będzie to dla niego debiut w produkcji Netflixa.

W filmie Don’t Look Up w reżyserii Adama McKaya wystąpi plejada gwiazd. Zobaczymy w nim m.in. Meryl Streep, Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett, Timothée Chalamet, Ariana Grande czy Jennifer Lawrence. Sprawdźcie szczegóły. Adam McKay zasłynął jako reżyser w 2015 roku za sprawą filmu Big Short o kryzysie finansowym, w którym zagrali m.in. Christian Bale Steve Carell […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.