Niespodzianka! Nowy album Ariany Grande ukaże się już za chwilę


16 października 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Niespodzianka od amerykańskiej piosenkarki. Ariana Grande zapowiedziała właśnie, że jej nowy album ukaże się… już za moment!

Nowy album Ariany Grande nadchodzi

Fani Ariany Grande nie mogą narzekać na nudę. Wręcz przeciwnie – mają spore powody do radości. Artystka nie przestaje ich rozpieszczać i właśnie zapowiedziała premierę swojego nowego albumu.

Miesiąc temu wokalistka udostępniła na swoich social mediach fragment nowego utworu, nazwanego roboczo brb. Fani po tym zaledwie kilkusekundowym teaserze byli zachwyceni i nie mogli się doczekać, aby usłyszeć nową piosenkę swojej idolki w całości.

Premiera nowego albumu Ariany Grande jeszcze w tym miesiącu

Zdaje się, że okazję ku temu będą mieli już niedługo. Ariana umieściła bowiem na swoich social mediach krótki i zwięzły, ale dość oczywisty komunikat:

Nie mogę się doczekać, aż podzielę się z Wami w tym miesiącu moim nowym albumem

Zdaje się zatem, że Ariana Grande zamierza kontynuować tradycję wdawania albumów rok rocznie. Przypomnijmy, że Thank U, Next ukazało się właśnie w zeszłym roku, a poprzedni album artystki, Sweetener, analogicznie – rok wcześniej. Szczegóły jej nadchodzącego, szóstego wydawnictwa nie są jeszcze znane, ale wiemy, że swoją premierę album ten będzie miał najpóźniej za dwa tygodnie. Czy artystka zdoła jeszcze namieszać w tegorocznych, muzycznych podsumowaniach?

Ariana Grande

Ariana Grande i Lady Gaga w jednym utworze

Kilka miesięcy temu ukazała się również wyjątkowa współpraca Ariany Grande, która pojawiła się gościnnie na nowym albumie Lady Gagi – Chromatica. Artystki zaśpiewały wspólnie przebojowy singiel Rain On Me. Wątpię, że go przegapiliście, a więc – przypomnijmy sobie ten hit jeszcze raz!

Lady Gaga, Ariana Grande – Rain On Me, posłuchaj

Niespodzianka od amerykańskiej piosenkarki. Ariana Grande zapowiedziała właśnie, że jej nowy album ukaże się… już za moment! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Nowy album Ariany Grande nadchodzi Fani Ariany […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →