„Clickbait”Netflix zapowiada miniserial o ciemnych stronach social mediów

Podziel się newsem:

Miniserial Clickbait, ma opowiadać o tym, jak najbardziej niebezpieczne impulsy są napędzane przez social media i jak bardzo nasze prawdziwe życie różni się od wirtualnego. Zobaczcie pierwszą zapowiedź.

To, co pokazujemy w mediach społecznościowych, często ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Po głośnym dokumencie Dylemat społeczny, który przedstawiał niebezpieczeństwa kryjące się w social mediach, tym razem Netflix zapowiada serial fabularny, który poruszy tę tematykę.

Sprawdź także: Netflix poszukuje osoby transpłciowej lub niebinarnej do ekranizacji powieści „Fanfik”

Clickbait – miniserial Netflixa o ciemnych stronach mediów społecznościowych

Clickbait opowiadać będzie o mężczyźnie imieniem Nick, który pewnego dnia znika w tajemniczych okolicznościach. Po jakimś czasie w sieci pojawia się film wideo, w którym wyraźnie poturbowany Mick pokazuje kolejno kartki z napisami: „Znęcam się nad kobietami. Umrę, gdy zdobędę 5 milionów odsłon”. Siostra i żona Nicka rozpoczynają wyścig z czasem by go odnaleźć i odkrywają ciemne strony jego życia.

Zobaczcie pierwszą zapowiedź produkcji:

Clickbait – twórcy, obsada, data premiery

Pierwsze informacje o powstaniu serialu pojawiły się już w sierpniu 2019 roku. Clickbait będzie składać się z 8 odcinków. W rolach głównych zobaczymy: Adriana Greniera, Zoe Kazan i Betty Gabriel. W pozostałych rolach wystąpią: Phoenix Raei, Elizabeth Alexander, Abraham Lim, Jessie Collins, Ian Meadows, Steve Mouzakis i Daniel Henshall. Za reżyserię produkcji odpowiada Brad Anderson. Twórcami, scenarzystami, showrunnerami i producentami są Tony Ayres i Christian White. Serial zadebiutuje na platformie Netflix 25 sierpnia.

Miniserial Clickbait, ma opowiadać o tym, jak najbardziej niebezpieczne impulsy są napędzane przez social media i jak bardzo nasze prawdziwe życie różni się od wirtualnego. Zobaczcie pierwszą zapowiedź. To, co pokazujemy w mediach społecznościowych, często ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Po głośnym dokumencie Dylemat społeczny, który przedstawiał niebezpieczeństwa kryjące się w social mediach, tym razem […]

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →