kadr z serialu "Squid Game"

Squid Game” ma szanse zostać najpopularniejszym serialem na Netflixie


28 września 2021

Podziel się newsem:

Squid Game to nowy serial z gatunku koreańskich dram, który niedawno zadebiutował na Netflixie. CEO platformy stwierdził, że tytuł wkrótce może stać się najchętniej oglądaną produkcją.

Squid Game z mocnym debiutem

Koreański serial w dokładnie cztery dni po premierze wspiął się na pierwsze miejsce netflixowej listy przebojów. Był pierwszą produkcją z Południowej Korei, która tak szybko i skutecznie przyciągnęła przed ekrany miliony widzów. Ted Sarandos, CEO Netflixa, widzi w serialu ogromny potencjał na prawdziwy, międzynarodowy hit.

Squid Game z pewnością będzie naszym największym nieanglojęzycznym programem na świecie. Są bardzo duże szanse, że będzie to nasz największy program w historii

– stwierdził Sarandos
Squid Game najpopularniejszym serialem Netflixa
kadr z serialu

Squid Game popularniejszy od Bridgertonów i Lupina?

Każdy, kto nieco liznął koreańskiego kina i ceni sobie poczucie wiecznego dyskomfortu podczas oglądania – powinien być zadowolony. Serial opowiada o tym, jak kilkaset osób zostało zaproszonych do wzięcia udziału w pewnej tajemniczej grze. Łączy je jedno: wszyscy z nich mają problemy finansowe. Zostali skuszeni gigantyczną nagrodą: stawką jest kilkadziesiąt miliardów południowokoreańskich wonów. O pieniądze rywalizują ze sobą na tajnym, zamkniętym terenie, grając w tradycyjne, dziecięce zabawy. Przegrani – umierają.

Przeczytaj: Netflix ujawnił najpopularniejsze tytuły na platformie

Netflix popularność dostępnych na platformie tytułów mierzy, posiłkując się statystykami, ile osób obejrzało dany film lub serial przez co najmniej dwie minuty w ciągu pierwszych 28 dni, od kiedy zostały one dodane do bazy. Squid Game miał swoją premierę 17 września – więc pełne dane otrzymamy dopiero, gdy program będzie figurował w bibliotece przez równe cztery tygodnie. Obecnie palma pierwszeństwa przypada serialowi Bridgertonowie, a tuż za nim plasuje się francuski thriller, Lupin.

Squid Game | Official Trailer | Netflix

Squid Game to nowy serial z gatunku koreańskich dram, który niedawno zadebiutował na Netflixie. CEO platformy stwierdził, że tytuł wkrótce może stać się najchętniej oglądaną produkcją. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →