Screen z gry "The Last of Us"

HBO: Jest pierwszy kadr z serialu „The Last of Us”


27 września 2021

Podziel się newsem:

The Last of Us to jeden z najważniejszych tytułów w historii gier, a na pewno jedno z najlepszych wydawnictw ekskluzywnych na PlayStation. Po dwóch częściach, wielu dodatkach i remasterowi, wreszcie doczekamy się ekranizacji. Do sieci trafił właśnie pierwszy kadr z serialu, którego produkcją zajęło się studio HBO.

The Last of Us – wyczekiwana premiera

Prace nad serialem trwają już jakiś czas, ale dopiero teraz fani serii gier mogą przyjrzeć się ich wynikom. Zdjęcie, na którym widzimy głównych bohaterów, czyli Joela i Ellie, udostępnił sam Neil Druckman, czyli reżyser adaptacji cyfrowej dla studia Naughty Dog. W obsadzie zobaczymy dobrze znane nazwiska z HBO, bo w role tytułowego duetu wcieli się Pedro Pascal i Bella Ramsey. Choć Pascala widzowie pamiętają z serii telewizyjnych bardziej jako Mandaloriana, to aktorzy mieli okazję już współpracować na planie Gry o Tron.

Przeczytaj: W co zagrać w ten weekend? Przeglądamy PlayStation Store

Obsada serialu robi wrażenie

W ekranizacji towarzyszyć im będą m.in. Merle Dandridge, która użyczała głosu Marlene w pierwowzorze cyfrowym, Murray Bartlett (Biały Lotos), Gabriel Luna (Agenci S.H.I.E.L.D.) i Con O’Neill (Czarnobyl). Data premiery nie jest jeszcze znana, ale wkrótce do kin trafi inna ekranizacja gry studia Naughty Dog, która nie tylko jest hitem konsol nowej generacji, ale tak jak The Last of Us “exclusivem” na konsole PlayStation. Uncharted z Tomem Hollandem i Markiem Whalbergiem pojawi się na dużym ekranie już w lutym.

The Last of Us
fot. materiały prasowe

The Last of Us to jeden z najważniejszych tytułów w historii gier, a na pewno jedno z najlepszych wydawnictw ekskluzywnych na PlayStation. Po dwóch częściach, wielu dodatkach i remasterowi, wreszcie doczekamy się ekranizacji. Do sieci trafił właśnie pierwszy kadr z serialu, którego produkcją zajęło się studio HBO. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →