materiały promocyjne

Sony prezentuje nowe PlayStation. Premiera już w listopadzie


11 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Sony zaprezentowało wersję Slim swojej flagowej konsoli PlayStation 5. „Odchudzony” sprzęt trafi do sprzedaży w listopadzie.

Mniejsza, ale taka sama

Sony zaprezentowało oficjalnie konsolę, o której mówiło się od bardzo dawna. „Szczuplejsze” PlayStation 5 Slim. Odchudzony model jest przede wszystkim mniejszy i lżejszy (według Sony o 30%). Co jednak bardzo ważne, ma taką samą specyfikację jak podstawowa wersja konsoli. Znajdziemy więc w PlayStation 5 Slim taki sam dysk SSD o pojemności 1 TB. Do wyboru oczywiście jest standardowa wersja z napędem Blu-ray, a także nieco tańsze wydanie digital. Jeśli chodzi o cenę PlayStation 5 Slim to także nie różni się ona bardzo od obecnych kwot, jakie musimy wydać na podstawową wersję konsoli.

Sony prezentuje nowe PlayStation. Premiera już w listopadzie

Zapowiadane ceny na rynek europejski to 549,99 euro (ok. 2490 zł) z napędem i 449,99 euro (ok. 2040 zł) za wersję digital. Na oficjalnym blogu PlayStation w taki sposób podsumowane są nadchodzące miesiące dla firmy:

Dziesięć dni dzieli nas od premiery wyczekiwanej gry Marvel’s Spider-Man 2, a wkrótce potem pojawią się kolejne produkcje, w tym Alan Wake 2 i Call of Duty: Modern Warfare 3. Dzięki tym fantastycznym grom, które trafią na PS5, a także niedawnym premierom, takim jak EA Sports FC 24, Assassin’s Creed: Mirage i Baldur’s Gate 3, gracze będą mieli w co grać w tym okresie świątecznym.

Prezentacja PlayStation 5 Slime

Sony zaprezentowało wersję Slim swojej flagowej konsoli PlayStation 5. „Odchudzony” sprzęt trafi do sprzedaży w listopadzie. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Mniejsza, ale taka sama Sony zaprezentowało oficjalnie konsolę, o […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →