via Never Fear Truth

Johnny Depp maluje portrety gwiazd i przyjaciół. Sztuka jako NFT


27 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Johnny Depp wystawił na sprzedaż ponad 11 tysięcy unikatowych NFT. Obrazy namalowane przez aktora przedstawiają jego bliskich, przyjaciół oraz jego własnych bohaterów.

Johnny Depp wypuszcza swoje obrazy jako unikalne tokeny

Aktor nieoczekiwanie ogłosił, że jego sztuka będzie odtąd dostępna w technologii NFT. Wypuścił 11 111 tysięcy niezamiennych tokenów – jedynych w swoim rodzaju, weryfikowalnych zasobów cyfrowych, którymi handluje się przy użyciu technologii blockchain – jako projekt Never Fear Truth.

Johnny Depp stworzył kilka portretów i na ich podstawie zostaną opracowane oryginalne, ozdobione i animowane NFT. Dzieła sztuki przedstawiają między innymi Marlona Brando, Elizabeth Taylor, Heatha Ledgera, Lily-Rose Depp, Huntera S. Thompsona, Tima Burtona, jego nieżyjącego psa Mooha oraz postać wymyśloną przez jego syna i nazwaną Bunnymam. Do nabycia poprzez blockchain jest również autoportret Johnny’ego.

Przeczytaj: Johnny Depp wraca do łask. Aktor zagra Ludwika XV w filmie Maïwenn

Johnny Depp obrazy sztuka NFT
via Never Fear Truth

Never Fear Truth, czyli jak on ich widzi?

Obrazy stworzone przez Deppa nawiązują do popartu w połączeniu ze sztuką uliczną. Jest to pierwsze publiczne wystawienie jego dzieł. Nieprzypadkowe są także kolory, jakich użyto do namalowania poszczególnych portretów – paleta barw wykorzystana przez artystę jest odzwierciedleniem tego, jak sam Depp widzi postaci ze swych obrazów oraz ich charakter.

Zawsze używałem sztuki do wyrażania swoich uczuć i refleksji na temat tych, którzy są dla mnie najważniejsi, takich jak moja rodzina, przyjaciele i ludzie, których podziwiam. Moje życie jest otoczone obrazami, ale zachowywałem je tylko dla siebie i ograniczyłem się. Nikt nigdy nie powinien się ograniczać

– powiedział aktor w swoim oświadczeniu.

Więcej o projekcie możecie przeczytać na stronie neverfeartruth.com.

Never Fear Truth | NFT Art by Johnny Depp | Full Interview

Johnny Depp wystawił na sprzedaż ponad 11 tysięcy unikatowych NFT. Obrazy namalowane przez aktora przedstawiają jego bliskich, przyjaciół oraz jego własnych bohaterów. Johnny Depp wypuszcza swoje obrazy jako unikalne tokeny Aktor nieoczekiwanie ogłosił, że jego sztuka będzie odtąd dostępna w technologii NFT. Wypuścił 11 111 tysięcy niezamiennych tokenów – jedynych w swoim rodzaju, weryfikowalnych zasobów […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →