fot. SC Pool/Corbis/Getty Images

Johnny Depp wraca do łask. Aktor zagra Ludwika XV w filmie Maïwenn


23 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Johnny Depp już wkrótce wcieli się w rolę Ludwika XV w nadchodzącym dramacie historycznym. Przed kamerą partnerować będzie mu Maïwenn, która zagra kochankę króla – Jeanne du Barry.

Johnny Depp wraca na ekrany. To było przedwczesne overparty

Wygląda na to, że bojkot, który aktorowi zgotowała branża już się zakończył. W wyniku oskarżeń o stosowanie przemocy domowej wobec swojej eksżony, Johnny Depp został odsunięty od wszystkich zawodowych projektów, w jakie był zaangażowany. Do tej pory ostatnią pozycją w filmowym dorobku Deppa jest Minimata z 2020 roku. Franczyza Harry’ego Pottera zdążyła odciąć od niego kupony, w trzeciej części produkcji zastępując go Madsem Mikkelsenem i choć Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a ukażą się już w tym roku, to jednak bez Deppa na pokładzie.

Zdaje się, że był to zbyt prędki ruch, bowiem aktor wraca do łask filmowego świata. Internet właśnie obiegła wiadomość, że Johnny dołączy do obsady historycznego dramatu o królu Ludwiku XV i oczywiście – zagra w nim główną rolę.

Przeczytaj: Hollywood rozgrzeszy Johnny’ego Deppa? Czy aktor faktycznie wróci do obsady „Piratów z Karaibów”?

Johnny Depp Ludwik XV Maïwenn
fot. Featureflsh Photo Agency/Shutterstock

Ludwik zwany Ukochanym

Artysta połączy siły z francuską aktorką Maïwenn (DNA, Poliss, Pardonnez-moi), która stanie za kamerą produkcji, a ponadto zagra Jeanne du Barry, kochankę króla Ludwika XV. Johnny Depp w nadchodzącym filmie wcieli się zaś w najdłużej panującego władcę Francji o przydomku Ukochany. Zdjęcia mają rozpocząć się jeszcze w tym roku – prace ruszą 8 lipca w Paryżu, a niektóre sceny zostaną nakręcone w pałacu w Wersalu, o czym poinformował francuski magazyn Closer.

Co sądzicie o nadchodzącej produkcji? Uważacie, że aktor podoła roli?

Johnny Depp już wkrótce wcieli się w rolę Ludwika XV w nadchodzącym dramacie historycznym. Przed kamerą partnerować będzie mu Maïwenn, która zagra kochankę króla – Jeanne du Barry. Johnny Depp wraca na ekrany. To było przedwczesne overparty Wygląda na to, że bojkot, który aktorowi zgotowała branża już się zakończył. W wyniku oskarżeń o stosowanie przemocy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →