fot. Getty Images

Nadchodząca „Barbie” bez zespołu Aqua, ale za to z Duą Lipą


19 maja 2022

Podziel się newsem:

Film Barbie nie zachwyci nas nostalgicznym powrotem zespołu Aqua z jednym z ich hitów – Barbie Girl. Dowiedzieliśmy się jednak, że na ekranie zobaczymy samą Duę Lipę.

Dua Lipa królową plastikowego świata

Wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują na to, że Dua Lipa dostała dużą rolę w nadchodzącym filmie Barbie. 26-letnia piosenkarka podobno dołączy w produkcji do Ryana Goslinga, Willa Ferrela i Saoirse Ronan.

Pojawiły się również plotki, jakoby główna rola obsadzona przez Margot Robbie nie była jedyną Barbie w projekcie.

Barbie będzie dla Duy przełomową rolą, ponieważ obecnie jest wokół niej tyle szumu. Dua szybko udowadnia również, że jest w niej znacznie więcej talentu niż tylko aspiracje na bycie gwiazdką popu. W filmach ma przed sobą ekscytującą przyszłość, która na pewno nie skończy się na kilku produkcjach.

– czytamy w mediach społecznościowych

Przeczytaj: Barbie Girl została feministką. Hit zespołu Aqua doczekał się poprawionej wersji

barbie margot robbie film
fot. Facebook

Ludzie słyszą tytuł filmu i wydaje im się, że wiedzą już o nim wszystko, ale po chwili dowiadują się, że scenariusz napisze i wyreżyseruje Greta Gerwig i, ups, może jednak nie mieli racji… 

– powiedziała Margot Robbie

Na ten moment nie wiadomo jeszcze, jak będzie przebiegała fabuła filmu. Teoretycznie moglibyśmy się spodziewać, że będzie to śmieszna (lub też nie) komedia, która nie wniesie do świata kinematografii niczego nowego. Trzeba jednak pamiętać, że ten film będzie dziełem Grety Gerwig i Noah Baumbacha, a to połączenie do „plastikowych i kolorowych” propozycji przecież nie należy.

Pokazały to na przykład Małe Kobietki, które w fenomenalny sposób stały się ikoną feminizmu serwującego nam przy tym naprawdę porządny kawałek bardzo dobrego kina. Patrząc więc na ich sukces, można być po prostu pewnym, że Barbie nie okaże się filmowych blamażem.

Aqua – Barbie Girl, posłuchaj!

Film Barbie nie zachwyci nas nostalgicznym powrotem zespołu Aqua z jednym z ich hitów – Barbie Girl. Dowiedzieliśmy się jednak, że na ekranie zobaczymy samą Duę Lipę. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →