Dua Lipa będzie miała swój podcast „At Your Service” i newsletter „Service95”


29 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Już za chwilę Dua Lipa podzieli się z nami swoimi tipami, ciekawostkami, inspiracjami i osobami, które sama podziwia. Wszystko to w jej programie At Your Service i autorskim biuletynie Service95.

Dua Lipa nie przestaje zaskakiwać. Idą nowości!

Dua Lipa wraca z kolejnymi niespodziankami! Tym razem nie do końca muzycznymi, choć wciąż oscylującymi wokół szeroko pojętej tematyki kultury. Jedna z najpopularniejszych reprezentantek sceny pop wkracza bowiem w świat podcastów… i nie tylko!

Zobacz również: Dua Lipa – kiedy możemy spodziewać się jej trzeciego albumu?

Dua Lipa – Love Again, posłuchaj!

Dua Lipa będzie miała podcast At Your Service

At Your Service to własny podcast Dua Lipy, w ramach którego artystka porozmawia z niezwykle ciekawymi i uznanymi gośćmi, często takimi, których nie usłyszymy w żadnych innych podcastach. Rozmowy te będą dotyczyć zarówno poważnych dyskusji na istotne tematy, ale przyjmą także postać serdecznych pogawędek z przyjaciółmi, które pozwolą nam poznać autorskie rekomendacje autorki zeszłorocznego albumu Future Nostalgia.

Choć wielu z moich gości znanych jest z opowiadania, chcę z nimi jeszcze bardziej zgłębiać poszczególne zagadnienia i postarać się dowiedzieć jak najwięcej na temat tego, co mnie interesuje, traktując ich jako ekspertów w danej dziedzinie

– mówi wokalistka o koncepcji swojego nadchodzącego programu.

Zobacz również: Dua Lipa z najwyższym wynikiem na Spotify w tej dekadzie

Dua Lipa będzie miała swój podcast "At Your Service" i newsletter "Service95"
Dua Lipa / materiały prasowe

Service95 – newsletter Dua Lipy z autorskimi rekomendacjami

To jednak nie wszystko, bowiem podcast At Your Service będzie jedynie rozszerzeniem formuły, którą artystka zawrze w swoim autorskim newsletterze – Service95! Ten, ukazujący się raz w tygodniu, darmowy biuletyn będzie swoistym zbiorem osobistych rekomendacji wokalistki, bowiem jak sama mówi:

Im chętniej dzielimy się tym, co wiemy, tym jesteśmy sobie bliżsi i tym większe stają się nasze bańki, a ja zawsze mam wielką frajdę z opowiadania ludziom, co odkryłam w jakimś mieście i uwielbiam wymieniać się doświadczeniami i spostrzeżeniami. Service95 adresowany jest do wszystkich, którzy są ciekawi życia, tak jak ja.

Dua Lipa od zawsze tworzyła obszerne i osobiste listy, polecając najbliższym przyjaciołom ciekawych ludzi, pomysły na podróże, interesującą sztukę czy też inne ważne tematy. Stąd pomysł na stworzenie newslettera Service95, dzięki któremu teraz każdy z fanów wokalistki będzie mógł być na bieżąco ze wszystkim, co interesuje Dua Lipę – od nowej galerii w Sao Paolo, przez ukryte restauracje w Lizbonie i najlepszą manikiurzystkę na wyspie Lagos, po artykuły dotyczące działań aktywistów i ważkich światowych problemów. Każdy „numer” Service95 opatrzony będzie listem napisanym przez artystkę, w którym będzie opowiadać o tym, czego słucha, jakie miejsca odwiedza, co jada i jakie ma przemyślenia na temat bieżących wydarzeń na świecie.

Jak czytamy w informacji prasowej, Service95 obejmować będzie tematy związane z kulturą czy modą, a także poruszy kwestie społeczne. Fani artystki mogą zatem liczyć na niepozbawione humoru, ale i wartościowe rekomendacje, opowieści, informacje, przemyślenia oraz rozmowy, których nie znajdą nigdzie indziej. Będą to komentarze od najlepszych ekspertów czy nieoczywiste rekomendacje mało znanych miejsc, wschodzących artystów lub niezależnych aktywistów, a także patenty i wskazówki dotyczące podróży, jakie znać może tylko międzynarodowa gwiazda popu.

Od dłuższego czasu chciałam Wam o tym opowiedzieć, a teraz, gdy wszystko jest już gotowe, mam nadzieję, że pozwolicie mi zapoznać Was z niektórymi z moich ulubionych rzeczy, które odkrywałam przez lata na całym świecie.
Service95 to bezpłatny, cotygodniowy biuletyn, który obejmuje wszystko, od mało znanych hotspotów po wschodzących artystów i porady dotyczące podróży. Service95 będzie serwować przemyślaną selekcję list, rekomendacji, historii, informacji, przemyśleń, perspektyw i rozmów, których nie usłyszysz, nie zobaczysz ani nie przeczytasz nigdzie indziej. Potężne artykuły od najbardziej przekonujących głosów na świecie będą dostępne wraz z bystrymi komentarzami społecznościowymi, zabawnymi i fabularyzowanymi rekomendacjami wszystkiego, od nocnych przekąsek po najlepszą muzykę, która posłuży Wam podczas dalekiej podróży. Będziemy również dzielić się ważną pracą aktywistów, ujawniających przyczyny i złożone problemy światowe, o których wszyscy powinniśmy rozmawiać.
Szczerze, nie mogę się doczekać, kiedy podzielę się z Wami pierwszym numerem!

– dodaje Dua Lipa.

Premiera zarówno newslettera Service95, jak i podcastu At Your Service została zaplanowana na początek 2022 roku. Tymczasem, już teraz możecie zapisać się do pierwszego newslettera na stronie www.service95.com. Nie przegapcie!

Dua Lipa będzie miała swój podcast "At Your Service" i newsletter "Service95"
Dua Lipa – newsletter Service95, logo

Już za chwilę Dua Lipa podzieli się z nami swoimi tipami, ciekawostkami, inspiracjami i osobami, które sama podziwia. Wszystko to w jej programie At Your Service i autorskim biuletynie Service95. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →