Facebook/Dua Lipa/ Modern Weekly Style by Daniel Sannwald

Dua Lipa – kiedy możemy spodziewać się jej trzeciego albumu?


01 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Dua Lipa swoją ubiegłoroczną Future Nostalgią zostawiła cały współczesny pop daleko w tyle. Z mainstreamowego wydawnictwa wycisnęła absolutnie wszystko i jeszcze więcej. Artystka myśli już o kolejnym albumie, który ma być zupełnie inny od genialnej drugiej płyty.

Dua Lipa zrobiła 2020

Od początku 2021 roku wyszło sporo dobrego – cała masa mięsistych, gęstych albumów z potencjałem na zagoszczenie na stałe w naszych playlistach i wysokie miejsca w streamingowych podsumowaniach – tych ogólnych, a także naszych, prywatnych, końcoworocznych. Mam jednak wrażenie, że to ubiegły, pandemiczny rok wybuchnął liczbą doskonałych wydawnictw, które po prostu się nie nudzą. Future Nostalgię słucham na okrągło, co prawda w mniejszym natężeniu niż bezpośrednio po premierze, lecz nadal w tym ogólnym rankingu plasuje się na podium. Dua Lipa zrobiła po prostu taki pop, że dawną mnie zapiekłoby dupsko, że trzeba nazywać to właśnie popem. Przechodziło się ten niemądry okres, kiedy wszystko, co popularne było niedobre, ale na szczęście – to już za mną. I niesamowicie się cieszę, że istnieją tacy artyści, którzy z zasady nieskomplikowaną, taneczną muzykę, wynoszą na równie wysoki poziom.

Dua Lipa nowy album
Dua Lipa – Future Nostalgia

Dua Lipa – nowy album prędzej czy później

Wieści o trzeciej płycie artystki nie wypłynęły bezpośrednio od niej, jednakowoż źródło jest pewne. W rozmowie z magazynem Variety, John Kentish, przyszły prezes Warner Records zapowiedział, że Dua Lipa zastanawia się nad swoim nowym albumem i jest gotowa na zmiany.

Mówiła o trzecim albumie, kiedy ledwo skończyliśmy drugi. W połowie spodziewasz się, że może chciałaby zrobić sobie przerwę lub zająć się czymś innym, ale ona mówi: „Dobrze, co dalej?” Jej zainteresowanie, jej wiedza, jej pragnienie uczenia się nowych rzeczy i kontrolowania tego, co robi, po prostu rośnie i rośnie. Poświęca czas, aby w pełni zrealizować album pod względem koncepcyjnym, ale jej wiara w siebie i przekonanie, że może zrobić coś zupełnie innego i na równie dużą skalę, tylko wzrasta.

– powiedział John Kentish

Dua Lipa – Future Nostalgia Medley (Live at the BRIT Awards 2021)

Jesteście już w blokach startowych? Jak sądzicie, kiedy zaskoczy nas pierwszy singiel z trzeciego albumu artystki?

Dua Lipa swoją ubiegłoroczną Future Nostalgią zostawiła cały współczesny pop daleko w tyle. Z mainstreamowego wydawnictwa wycisnęła absolutnie wszystko i jeszcze więcej. Artystka myśli już o kolejnym albumie, który ma być zupełnie inny od genialnej drugiej płyty. Dua Lipa zrobiła 2020 Od początku 2021 roku wyszło sporo dobrego – cała masa mięsistych, gęstych albumów z […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →