Dua Lipa wyda kolejną wersję albumu “Future Nostalgia”. “The Moonlight Edition” nadchodzi!


22 grudnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Jeszcze jedno wydanie albumu Future Nostalgia ukaże się już niedługo. The Moonlight Edition Dua Lipy będzie zawierać aż 6 dodatkowych utworów.

Dua Lipa nie zwalnia tempa i szykuje kolejne nowości

Myśleliście, że STUDIO 2054 to szczyt możliwości Dua Lipy związanych z promocją albumu Future Nostalgia? Otóż nie. Artystka wie, że to jest absolutnie jej czas i zamierza wycisnąć z tej szansy ile się da. Następnym krokiem będzie wydanie kolejnej wersji jej drugiego albumu.

Future Nostalgia doczekało się już swojej klubowej odsłony, w ramach albumu, czy też bardziej setu DJskiego Club Future Nostalgia, za którego brzmienie odpowiada The Black Madonna oraz kilkunastu innych producentów i DJów.

Dua Lipa Club Future Nostalgia
Dua Lipa – Club Future Nostalgia, okładka albumu

Dodatkowo, poszczególne single, takie jak chociażby Levitating, Hallucinate, Phycical, Don’t Start Now czy Break My Heart doczekały się już nawet po kilka remiksów. Jednak dla Dua Lipy to najwyraźniej wciąż mało!

Future Nostalgia: The Moonlight Edition nadchodzi

Do sieci wyciekły bowiem informacje, że na 2021 roku artystka szykuje wydanie edycji deluxe albumu Future Nostagia. Ma ono zawierać tak zwane B-sides płyty, czyli dodatkowe utwory, które z różnych powodów nie znalazły się na wersji pierwotnej albumu, bądź ukazały się później, a mimo to również pasują do ery Future Nostalgia.

I tak Future Nostalgia: The Moonlight Edition oprócz podstawowej wersji albumu ma zawierać aż sześć dodatkowych utworów, czyli razem 19 (w międzyczasie do podstawowej wersji Future Nostalgia doszły single Fever z Angele i Levitating z gościnnym udziałem DaBaby).

Jakie utwory znajdą się na Future Nostalgia: The Moonlight Edition?

Według domysłów internautów i nieoficjalnych informacji wolne sloty na nowym wydaniu drugiego krążka Brytyjki mają zająć między innymi: Prisoner z Miley Cyrus, singiel Un Dia nagrany z J. Balvin, Bad Bunny i Tainy oraz Love Is Religion i That Kind of Woman – dwa odrzuty z Future Nostalgii, które możecie kojarzyć z remixów z Club Future Nostalgia. Reszta jak na razie pozostaje niewiadomą. Czekacie?

Jeszcze jedno wydanie albumu Future Nostalgia ukaże się już niedługo. The Moonlight Edition Dua Lipy będzie zawierać aż 6 dodatkowych utworów. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Dua […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →