Dua Lipa wydała zupełnie nowy singiel „Fever” z ANGELE. Będzie też koncert online!


06 października 2020

Podziel się newsem:

Brytyjska wokalistka nie przestaje nas zaskakiwać. Dua Lipa właśnie wydała zupełnie nowy singiel Fever. A to nie wszystko! Jest jeszcze jedna niespodzianka…

Dua Lipa obsypuje nas kolejnymi niespodziankami

Myśleliście, że album Future Nostalgia i jego remix w postaci krążka Club Future Nostalgia z The Blessed Madonna to wszystko, co przygotowała dla nas Dua Lipa na ten rok? Jeśli tak, to byliście w ogromnym błędzie!

Artystka nie spoczywa bowiem na laurach i właśnie zapowiedziała kolejną rzecz, choć przecież dopiero co opublikowała nową wersję Levitating z gościnnym udziałem DaBaby. Dua Lipa idzie przez ten rok jak burza, czego dowodem jest jej kolejny, zupełnie premierowy singiel, który właśnie się ukazał.

Dua Lipa – Levitating feat. DaBaby, posłuchaj

Dua Lipa wydała zupełnie nowy singiel Fever

Kawałek zatytułowany Fever właśnie miał swoją premierę. To jednak nie jedyna niespodzianka, bowiem u boku Brytyjki ponownie słyszymy gościa. Tym razem jest to belgijska piosenkarka Angele, która zadebiutowała dwa lata temu albumem Brol.

Dua Lipa Angele Fever
Dua Lipa feat. Angele – Fever, okładka singla

Fever jest pierwszym nowym materiałem Dua Lipy, po erze związanej z albumem Future Nostalgia. Faktycznie jest gorąco, jak wskazuje na to tytuł? Na pewno jest nie mniej tanecznie, niż ostatnio u Dua Lipy. Przekonajcie się zresztą sami i zobaczcie towarzyszący temu kawałkowi teledysk!

Dua Lipa & Angèle – Fever, zobacz teledysk:

Tajemnicze STUDIO 2054. Nowy projekt Dua Lipy

To jednak wciąż nie wszystkie nowości od Dua Lipy. Artystka podzieliła się zdjęciem tajemniczej projekcji przedstawiającej zdjęcie wokalistki i napis STUDIO 2054. Powstała również dedykowana projektowi strona, z której dowiadujemy się, że już niedługo Dua Lipa zagra wyjątkowy koncert online.

Dua Lipa studio2054

Dua Lipa zagra koncert… Prawdziwe show online! Zapraszamy do STUDIO 2054

Dlaczego wyjątkowy? Bowiem na naszych ekranach komputerów, smartfonów, czy telewizorów będziemy mogli obserwować prawdziwe show. Na scenie poza Dua Lipą staną chociażby akrobaci i inni artyści. Usłyszymy piosenki z najnowszego albumu wokalistki Future Nostalgia i Club Future Nostalgia. Będzie się działo!

Specjalny koncert online STUDIO 2054 odbędzie się 27 listopada. Bilety na to wydarzenie są już dostępne. Nie przegapcie!

Dua Lipa koncert online

Brytyjska wokalistka nie przestaje nas zaskakiwać. Dua Lipa właśnie wydała zupełnie nowy singiel Fever. A to nie wszystko! Jest jeszcze jedna niespodzianka… Dua Lipa obsypuje nas kolejnymi niespodziankami Myśleliście, że album Future Nostalgia i jego remix w postaci krążka Club Future Nostalgia z The Blessed Madonna to wszystko, co przygotowała dla nas Dua Lipa na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.