Collabo roku? Wspólny singiel Miley Cyrus i Dua Lipy już jest!


20 listopada 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Już jest! Miley Cyrus i Dua Lipa zaśpiewały w jednym utworze. Ich singiel "Prisoner" podbija Internet. Posłuchajcie!

Wspólny utwór Miley Cyrus i Dua Lipy już jest

Plotki o rzekomej współpracy Miley Cyrus i Dua Lipy obiegły Internet już kilka miesięcy temu. Potwierdzeniem domysłów fanów było zdjęcie ze studia Miley Cyrus, które artysta wstawiła na swojego Instagrama. Na fotografii widzieliśmy Miley, Dua Lipę i producenta Andrewa Watta, a post opatrzone był tajemniczym opisem: „Dua słyszała coś, czego Wy nie słyszeliście”.

Miley Cyrus Dua Lipa
Miley Cyrus, Dua Lipa i Andrew Watt w studiu

Cyrus x Lipa – najbardziej wyczekiwana współpraca tego roku?

Po trzech miesiącach wspólny singiel artystek staje się faktem! To zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych współprac tego roku. Okazało się, że duet zasili tracklistę nadchodzącego albumu Miley CyrusPlastic Hearts, którego premiera będzie miała miejsce już za tydzień, 27 listopada. Jest na co czekać!

Tymczasem Prisoner. Singiel ukazał się wraz z teledyskiem. Na filmie widzimy, że wokalistki świetnie się bawią w swoim towarzystwie. Artystki tańczą, jedzą lodowe wiśnie i palą papierosy. Bezwstydny, ociekający seksualnością i pełen buntowniczego, rockowego klimatu klip, to opowieść o sile dziewczyn, stworzony przez trzy kobiety: Dua Lipę, Miley Cyrus i reżyserkę Alanę O’Herlihy, celebrujące muzykę w sposób, którego wszystkim brakuje.

Prisoner – Miley Cyrus ft. Dua Lipa, zobacz teledysk

Już jest! Miley Cyrus i Dua Lipa zaśpiewały w jednym utworze. Ich singiel „Prisoner” podbija Internet. Posłuchajcie! Wspólny utwór Miley Cyrus i Dua Lipy już jest Plotki o rzekomej współpracy Miley Cyrus i Dua Lipy obiegły Internet już kilka miesięcy temu. Potwierdzeniem domysłów fanów było zdjęcie ze studia Miley Cyrus, które artysta wstawiła na swojego […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.